reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

A mi dziś w nocy śniła się wizyta u gina (jutro ide i juz przeżywam). Czuję sie niby dobrze ale zawsze jest jakaś niepewność czy z dzidziusiem oby napweno wszystko ok.
Moi dwaj mężczyźni sie pospali po spacerku :) a ja zaraz zabieram sie za przygotowanie obiadku a po obiedzie znów wycieczka - tym razem samochodowa. :)
 
reklama
Margolis ...tak zostaje u tego nowego lekarza...tym bardziej, że i tak chciałam "u niego rodzić" i w szpitalu, które m najlepsze zaplecze dla wcześniaków (może nie będzie to potrzebna...nawet mam taką nadzieję, ale....lepiej chuchać na zimne niż potem żałować ) ...tylko nie myślałam, że tak wcześnie u niego wyląduje bo planowałam w 6 czy 7 miesiącu :)
 
Kobietki, nie wiem czy jutro zdążę a nie chcę żebyście myslały że coś sie dzieje.Jutro jadę do rodziców,o ile mój mąż jeszcze czegoś nie wymyśli ;D więc spotkamy się dopiero po świętach.
Dlatego życzę Wam wszsytkiego dobroego w te święta.Spokoju,milości,dobroci i błogoslawieństwa Zmartwychwsatłego Jezusa.No i żeby dzieciaki dobrze kopały ;D
Pozdrawiam
 
Dziewczyny,

dlugo mnie nie bylo. Njajpierw chore dzieci - Marcin goraczkowal ponad 40C, Karolka do 39C. Jak one wydobrzaly to dopdlo mnie i meza. Samopoczucie okrope. Bol kosci, stawow, miesni, z nosa mi doslownie kaal jak z niedokreconego kranu. Pierwszy raz mi sie cos takiego zdarzylo. Bogu dzieki juz lepiej, duzo lepiej...

Edi, wszystkiego najlepszego, dobrego czasu dla rodziny a przed wszystkim zdrowia, spokoju i wszelkich błogosławienstw Tobie i Twojej rodzinie.
 
Edi ja też ci życzę wesołych Świąt, smacznego jaja. Wypocznij i wróc do nas po świętach!

Pozdrowienia
 
Teraz jak niepracuję, to jakoś rzadziej zaglądam do Was. Nie nadążam czytać, co u kogo słychać!

Joaś, u nas już ten nawał chorób właśnie minął, mam nadzieję, ale lekko nie było, więc wiem jak się czujecie.

Aga, cieszę się, że wszystko w porządku! Nie trzeba się nigdy martwić na zapas, samo się wszystko ułoży i trzeba w to wierzyć :)

Edi, wszystkiego dobrego!
 
Edi również życzę ci wspaniałych, radosnych świąt Wielkanocych :)

Joas przykro mi że tak sie pochorowaliście :( bardzo współczuję.

A ja sie za jakiś czas zabieram do sprzątania domku, trzeba troszke cos porobić :)
 
dzień dobry,
dawno tu nie wpadałam, ale to dlatego, że czuję się (a raczej czułam do niedawna) fatalnie!!! okropne mdłości, zły humor, hormony po prostu postawiły mi życie do góry nogami, ale od ostatnich kilku dni wszystko się jakby unormowało. Poza tym łożysko przodujące i lekka niewydolność szyjki - lekarz kazał leżeć i nic nie robić. Poza tym - wiem, że będzie dziewczynka :laugh: wszyscy bardzo się cieszą, mąż oszalał, mamy już chłopca 6-cio letniego więc będziemy mieli parkę, dzidzia jest już całkiem spora a lekarz powiedział, że jest nawet większa niż wskazywałby na to wcześniej wiek, czuję już jej pierwsze ruchy, ależ to robi wrażenie...a no i tak dla przypomnienia termin mam na 20 września, pozdrawiam wszystkie wrześnióweczki, a szczególnie te z 20-tego!!!
mam jeszcze małe pytanko - czy jest wśród was taka, która za pierwszym razem rodziła przez CC, a teraz będzie rodzić naturalnie ? mnie mój lekarz troszkę nastraszył, a ja już byłam taka szczęśliwa, że uniknę tego bólu...
 
Witaj Niko!

Edi Szczęśliwych i pogodnych świąt oraz spędzenia miło czasu u rodziców. Wracaj do nas szczęśliwa. Czekamy.

Joaś Dobrze, że już wyzdrowieliście.

Aga ja tak ok lipca wybieram się do ordynatora szpitala, w którym chcę rodzić. A jak widać tylko jednego chłopca to może drugie to wstydliwa dziewczynka?? ;) Ja już też bym chciałą wiedzieć.
 
reklama
Margolis parka przy bliźniakach to marzenie...ale wydaje mi się, że to dwóch facetów będzie.....i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa :)....żeby tylko zdrowo rosły i mogą nawet potem okazać się dwoma kobietkami ;) Margolis a lipiec to nie za późno na wizytę u lekarza u którego chcesz rodzić bliźniaki ?;) a już sugerowano Ci rodzaj porodu (naturalny czy cc ? )

edi...ale teraz możemy fantazjować o ruchach, płciach ..itd...bo nie będziesz nas sprowadzać na ziemię ;) baw się dobrze u rodziców...wesołyyyyyych dla Ciebie, rodziny i maleństwa :)
 
Do góry