reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Witam dziewczyny :)
Wróciłam wczesniej niż to było w planach bo jutro przyjadą do nad goście i musialam przerwać nasz "urlop" My czyjemy sie byle jak, muż myślalam że mdłości przeszły lecz po dzisiejszej podróży samochodem juz wiem że będzie ciężko, chyba wraca mi choroba lokomocyjna. Cały czas od 18 czuję mdłości, ochydne uczucie. Oprócz tego jest chyba dobrze, czasami troszkę pobolewa brzusio no i męczą zaparcia. Wyszukalam jednak zalecenia jakie moja córcia dostała od gastroenterologa (ma powiekszone jelito grube i czeste zaparcia) i tez zaczełam się do nich stosowac. Obecnie zjadam po 2 kiwi (dojrzałe) dziennie i idzie jak z płatka.
Dziewczyny w waszych postach przeziera niepewność o przyszłosć waszych fasolek i groszków. Ja też mam takie obawy, też się martwię. Też mam swoje niemile wspomnienia, staram sie jdnak patrzec z usmiechem w przyszłość i wierzyć ze będzie dobrze.
Jest już jak dla mnie późno wiec ide zaraz do łóżeczka bo zmęczona cosik jestem, miłego wieczorku życzę :)
 
reklama
Witajcie!

Dzis czuje sie podle. Nie jestem wyspana zupelnie, bo Karolka miala placzaca noc - chyba je cos sie zlego snilo, bo co chwile siadala z placzem. Do tego ma nowe lozko - wczoraj zlikwidowalismy te szczbelkowe i dostala juz "dorosle" - takie jak jej braciszek. Zreszta lubila spac na lozku brata juz od jakiegos czasu. A wiec ledwo na oczy widze. No i jeszcze postanowilismy mezem wczesniej zaczynac dzien i teraz siedze i ziewam, zaraz pewnie na chwile sie poloze polezec, bo juz nie bede spala. Dzi znow ciezki dzien mnie czeka a wieczorem przyjezdza przyjaciel meza i bedzie u nas nocowal... Musze wydumac cos na kolacje.
 
dzień dobry! wczoraj byłam u ginka, to była wizyta przed którą miałam bardzo czarne myśli, ale okazało się, że niepotrzebnie :laugh: :laugh:, wszystko jest bardzo dobrze, widziałam i słyszałam bijące serduszko, ale sie ucieszyłam. Ginek założył mi kartę ale terminu jeszcze nie podał, myślę jednak, że będzie to ostatni tydzień września. Teraz mam leżeć leżeć leżeć i odpoczywać rozkoszując się stanem zaciążenia. Następna wizytka dopiero za miesiąc.
 
Niko, to świetnie! Taka wizyta i przekonanie się, że z maleństwem jest wszystko w porządku zawsze dobrze robi.
A ja z kolei mam dziś doła. Nie czuję się najlepiej, ale to już zaczyna być norma - mdłości, trochę pobolewa mnie brzuch, a spodnie jak siedzę to muszę odpinać :mad:
Ponadto mam świadomość, że mój tryb życia jest tragiczny - 10 godzin siedzenia na tyłku (8 godz. w pracy, i 2 godziny łącznie dojazdu), a jak wracam do domu, to jedyne, czego chcę to się położyć. Wogóle się nie ruszam. I chyba to mnie najbardziej dołuje...

Pozdrawiam, Marta
 
Niko, to super ze wszystko jest dobrze :). Oby tak dalej!
Marrtrud, mi brzuszek szybko podskoczyli szybko czulam dyskomfort w okolicach brzucha. Dzis tez nie pobolewa i tez mi brakuje ruchu, chociaz i tak za duzo robie, bo nadal powinnam lezec. Jednak caly czas mysle: byle do wiosny. Dni beda dluzsze a nam wiecej energii przybedzie, bo to bedzie cudowny II trymestr :). Czekam na n czas z utesknieniem i zniecierpliwieniem.
 
Witam wszystkie przyszłe mamusie !!!
Wprawdzie po raz pierwszy na tym forum ale mam nadzieję że zostanę przyjęta :)
Jestem w tym pięknym stanie i już mam potwierdzone przez lekarza. Miałam usg i już widziałam moją Fasolkę ;D
Bardzo się cieszę, ale również mam dużo obaw, ponieważ jest to moje pierwsze dzidzi. Termin porodu mam określony na 24 września i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze do tego czasu, choć musze przyznać że po przeczytaniu wszystkich waszych doświadczeń troszkę się obawiam.
Od początku ciąży nie mam drastycznych objawów i mogę powiedzieć że czuję się wręcz świetnie. Pobolewają mnie piersi i brzusio od czasu do czasu. Zachcianek jeszcze nie mam, ale myślę że nadchodzą wielkimi krokami ;D
Mam nadziję że skorzystam z wszych rad :)
Ale najważniejsze dla wszyskich nas to być dobrej myśli, a wszystko będzie dobrze.
Pozdrowionka Aga.
 
Wielkie gratulacje Agnieszko!

Witamy w naszym gronie! Spokojnej ciazy bez komplikacji zycze.
 
Ja również witam Agnieszko !! ;)

Pozdrawiam ciepło i oby nasze maleństwa rosły i wszystko było OK!!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny! Ja się dziś nie czuję za dobrze. Rano byłam z mamą u onkologa, mama ma czerniaka i pojawiły się nowe guzy. Do tego długo zwlekała i nie jest za dobrze. Za tydzień jedziemy na biopsję. Martwię się. Oby wszystko było dobrze...
 
reklama
:( :( :( Margolis bardzo mi przykro że spotakała ciebie i twoją rodzinę taka przykrość ! :(

Ja niestety też dzisiaj miałam zły dzień bo zaczął się od bardzo złych wiadomości

Brat mojego męża z żoną starali sie o dzidziusia ponad dwa lata, i w końcu się udało. Pewnego dnia nawet okazało się że będą bliźniaki !! Podwójna radość zapanowała w rodzinie!

Dziś natomiast szwagier oświadczył że ostatniej nocy stało się najgorsze - jego żona poroniła w 12 tyg

I jak tu się nie martwić !!! :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

Ja stwierdziłam dziewczyny, że to nieważne czy leżymy i bardzo ale to bardzo (do przesady ) uważamy na siebie gdy jesteśmy w ciąży, czy też palimy czy nie, jemy co chcemy czy też bardzo uważamy na każdy kęs, czy robimy wszystko tak jak przed ciążą czy wręcz odwrotnie to nie ma znaczenia!!!

Poprostu w dzisiajszych czasach trzeba się liczyć ze wszystkim!! Jest to przykre ale trzeba być zarazem optymistą ale też realistą !!

Mi jest bardzo ale to bardzo przykro i przeżywam to razem z nimi !!!

Dziś uśmieszków nie będzie !!
:-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :

 
Do góry