reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie przyszłej mamy ;)

Czesc Mamusie. ;)

U nas dzis taka szarawa pogoda znowu,bleh! No i nic sie nie chce,a dzis zaczynaja sie tygodniowe Dni Zielonej Gory,no i czlowiek chcialby sie przejsc do miasta,a tu dupa. ::) :p

Mam do Was takie pytanko: ile dni po terminie nalezy sie zglosic do szpitala? Tzn. ile dni musi byc przenoszona ciaza,o. :p Bo za tydzien w sobote mija mi termin z om,czyli ten wpisany w karte,no a na porod to sie raczej jeszcze u mnie nie zanosi,wiec sie zastanawiam nad tym,o czym wyzej pisalam...


Mychus,napisalam do niej rano,ale nic jeszcze nie odpisala,wiec mysle,ze teraz albo jest zajeta Maluszkami juz,albo dochodzi do siebie po cc. ;) :D Jak tylko sie odezwie,to dam znac. :)

Milego dzionka Wszystkim! :-*
 
reklama
dzien dobry mamusiom ja dalej 2 w1 :D
podpisuje sie pod twoim pytaniem Agutko bo roznie slyszalam; niby 2 tygodnie w tą czy w tą są bez roznicy ale cholerka czekac 2 tygodnie???
 
Dzikuska,no wlasnie 2 tygodnie,to sporo czasu... ::) Ale moze ktoras Wrzesnioweczka nam odpowie,a jak nie,to ja w srode dowiem sie na szkole rodzenia. ;)

Poza tym napisala do mnie
Margolis :D :

"Urodzily sie cc Natasza 3050g o 21.10 a Igor 3400g o 21.12. Jeszcze niezbyt dobrze sie czuje. Pa"

Ahhh,jak ma fajniusio! :D Kolejna Wrzesniowka sie doczekala! :D No i tym sposobem urodzily sie piewrsze wrzesniowe Dzidzie. ;D
 
Kochane wrześnióweczki, wreszcie siadłam okrakiem przed komputerem chociaż wszystko jeszcze boli i długo nie wytrzymam.

Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie sms-ki, gratulacje i zainteresowanie, jesteście kochane!!!! ;) :-* Przepraszam, że wszystkim z Was nie odpisałam, ale po prostu nie byłam w stanie.

Cieszę się, że po mnie jeszcze tyle mamuś się rozdwoiło ;D.
Wielkie gratulacje dla nich wszystkich!!!!!!!!!!!!!!Jak tylko wrzucę zdjęcia na komputer to wkleję Wam fotki mojego słodkiego aniołka! ;D

Boże jak ja się cieszę, że jestem już po wszystkim! ::)

Jak będę mogła dłużej siedzieć napiszę coś więcej.

Agutko dzięki za wszystkie sms-ki, dzięki nim wiedziałam co sie dzieje na forum!!!

Pozdrawiam serdecznie
 
Renee,witaMY spowrotem! ;D :D Za smski nie musisz dziekowac,bo naprawde nie ma takiej potrzeby. ;) CzekaMY z niecierpliwoscia na foteczki malej Ksiezniczki! :D Buzia i szybkiego super samopoczucia! :-*
 
Gratulacje dla szczęśliwej mamusi naszych wreśniowych bliźniaczków :laugh:

U nas pogoda zaczyna się klarować czyli mam nadzieję, że zaświeci słoneczko i będę mogła pójść na ten ślub w samej sukienusi.
Dziś kupiłam pościel dla Maleństawa (w rybki) - szczerze to nie jestem zbytnio z niej zadowolona ale musiałam w końcu coś kupić a jak jeszcze zdąże to dokupię coś fajniutkiego.

Dziewczynki z tym przenoszeniem ciązy to lekarz powinien Wam powiedzieć kiedy po terminie macie się pojawić w szpitalu. Ja przy Krzysiu miałam się stawić w szpitalu na 7 dzień i tak też zrobiłam a urodził się 9 dni po terminie z OM bo według moich obliczeń to spóźnił się tylko 2 dni ;)

Ja powoli będę się już szykowała na to wesele wiec życzę wszystkim miłej soboty a jutro się odezwę - chyba żeby się coś działo to napiszę sms-ka lub mąż da Wam znać ;)
 
Hej dziewczyny :)

Margolisku grtauluję dzieciaczków !!! cieszymy się że u ciebie juz po wszystkim! i pozazdrościć wagi maluszków !

Renee przede wszystkim witaj w domku i czekamy na zdjęcia :)

Agutko od momentu gdy zaczynasz 40 tydz ciązy powinnaś być cały czas w kontakcie z lekarzem. On zleci na pewno częstsze badania KTG itd

A ja wczoraj połozyłam się spać po 23.00, a ok 1.00 przebudził mnie taki okropny ból brzucha że myślałam że coś sie zaczęło. Zawołałam męza który patrzył w innym pokoju na telewizor żeby przyniósł mi z łazienki wkład bella żebym mogła go założyć bo nie wiedziałam czy wody mi nie odejdą. Mój Krzysiek miał już dosyć. Skakał, biegał cały wystraszony ze coiś się dzieje - chciało mi się z niego śmiac, ale ból był okropny. Zmieniłam pozycję i nic nie przechodziło, no to byłam przekonana że sie zaczęło, ale postanowiłam jeszcze nic nie robić - poczekać na rozwój syt. No ale po ok 20 min wszystko przeszło i znowu zasnęłam. :p
 
Margolis - gratulacje. Czekamy na zdjęcia waszych slodkich maluszków :)

Renee - czekam z niecierpliwością na zdjecie twojej malutkiej kruszynki. Fajnie, ze masz to już za sobą :)

Mycha - to fajnie przestraszylaś męża :) W poniedziałek masz wizytę u gina tak??? I już zrobi ci cc czy istnieje możliwość ze mała się obrócila i będziesz rodziła???

Agutko - widzę, że wszystkie wrześnioweczki piszą do ciebie smsa. Normalnie jesteś tu najważniejsza :) Jak się czujesz???

U mnie narazie bez zmian nic nie zanosi się na wczesniejszy poród a więc wszystkie już bedziecie mialy kolo siebie dzieciaczki a ja jeszcze bede napewno do 27.09 2 w 1 chyba, że już kolo 17.09 urodzę ale jak widać jestem chyba ostatnia co ma tak odległy termin. Mam nadzieje, że bedziecie mnie wspierały potem ;)
 
Megus,no to udanej zabawy i uwazaj na siebie! :D A jak cos,to pisz! :p
Mi lekarz powiedzial,ze 10 dni po terminie mam sie zglosic,jakby co do szpitala,czyli wychodzi,ze 19 wrzesnia od om,wiec 2 dni po moich wyliczeniach,tak jak to bylo u ciebie,hehehe. ;)


Mychus,ladnie dalas mezulkowi popalic. :p
Ja z tym przenoszeniem,to sie dowiem od poloznej,chyba,bo tak bedzie najpewniej...


Basia,ojjj tam najwazniejsza. ;) Jakos tak sie przyjelo,ze wszystkie pisza do mnie,ale mnie to bardzo cieszy. :D :D :D A ja? Heh,jestem coraz bardziej niecierpliwa,no i boli mnie krzyz i w podbrzuszu od czasu do czasu,ale tak to cisza,jesli chodzi o porod. :( No,chyba,ze cisza przed burza. ;D

Ah,ta Moja biedna Zuzanka,jak sie czkawka Jej uczepi,to tak sobie czka i czka z 5 minut,a ja sie martwie coraz bardziej,ze pomoc Jej nie moge,kurde. :( ::)
 
reklama
OGROMNE GRATULACJE DLA MARGOLIS I JEJ DWÓCH MALEŃSTW !!!

Ja tez chcialabym byc juz po wszystkim...ale nasza Oliwka niestety nie wybiera sie na ten swiat. Chyba jest jej dobrze tam gdzie jest 8)

Wszystkie piszecie, ze pogoda u Was niezbyt. A u mnie słonko przygrzewa i to dosc mocno, powiem szczerze, ze wolalabym chlodek, bo to cieplo mnie wykancza :/

Agutko z tego co ja wiem to po terminie trzeba byc poprostu w kontakcie z lekarzem, bo kazda kobieta musi stawic sie w szpitalu w innym terminie, jest to ustalane indywidualnie.

Pozdrowionka dla wszystkich :)
 
Do góry