reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Samopoczucie mamy - dolegliwości fizyczne i nie tylko...

Moze masz take odczucie dlatego iz nie masz mozliwosci odpoczac? U mnie tak jest. W pierwszej ciazy moglam sobie pozwolic na 12h snu albo leniuchowanie w dzien. Teraz nan stop cos robie a spie nieraz 6h tylko. Efekt taki ze pod wieczor jestem wykonczona. Wczoraj ledwo stalam na nogach :eek:

Nie... ze względu na moją infekcję od 3 tygodni jestem w domu, mały w przedszkolu, więc śpię do południa. Jeśli mąż wróci wcześniej z pracy, przejmuje dom, a ja idę znów spać...i tak bym mogła 20 h na dobę :)
 
reklama
A ja sypiam 10-12 godzin dziennie i niestety zmiana czasu na letni dała mi w kość - budzę się i zamiast 8:30 jest 9:30 i już mi się nie chce spać, szkoda dnia :-D Już o 22 jestem tak śpiąca, że jak wracam do łóżka to śpię od razu :-)
 
A ja to samo mogłabym nom stop spać ...mdłości przeszły mi jakieś 4 dni temu a wrażliwość na zapachy została rzuca mną że szok...pozdrawiam
 
A ze mną się cuda dzieją...

Od paru dni żołądkiem mi przewraca... odbija mi się non stop... co do jedzenia to muszę się zmusić, żeby coś mieć w żołądku... bo wszystko jest be... :baffled:

No i ostatnie 2 dni to nic tylko płacz... choć wszyscy się cieszą... i nic się nie dzieje złego wręcz przeciwnie... :no:
 
ja to w nocy sie budze bo mam wrazenie ze mi zoladek pracuje:confused: no i na siku w srodku nocy niezmiennie...natomiast zasypiam ok 22 i dzis wstalam wczesnie bo lykam wczesnie tablety i potem znow na 3h spac....no i glodna non stop jestem a mdlosci nie minely. A wlasnie jutro juz skoncze 8tydzien:) ech jeszcze 3 tyg i wizyta:)))
 
A ze mną się cuda dzieją...

Od paru dni żołądkiem mi przewraca... odbija mi się non stop... co do jedzenia to muszę się zmusić, żeby coś mieć w żołądku... bo wszystko jest be... :baffled:

No i ostatnie 2 dni to nic tylko płacz... choć wszyscy się cieszą... i nic się nie dzieje złego wręcz przeciwnie... :no:

Huśtawka nastrojów to normalne...ponoć jest odzwierciedleniem zmian hormonalnych, a podobno i większe zmiany hormonalne tym lepiej dla dzidzi. Always look on the bright side of life :) Mój mąż po pierwszej ciąży już profilaktycznie nie wchodzi ze mną w polemiki - tak dla świętego spokoju - póki co :)
 
Ostatnia edycja:
ja to w nocy sie budze bo mam wrazenie ze mi zoladek pracuje:confused: no i na siku w srodku nocy niezmiennie...natomiast zasypiam ok 22 i dzis wstalam wczesnie bo lykam wczesnie tablety i potem znow na 3h spac....no i glodna non stop jestem a mdlosci nie minely. A wlasnie jutro juz skoncze 8tydzien:) ech jeszcze 3 tyg i wizyta:)))

Ja za 3 dni kończę 9 tydzień a mdłości z dnia na dzień są coraz gorsze. Śpię natomiast jak niemowlę.
 
reklama
A mój chłopak nie rozumie, jak można mieć zły nastrój. Dla niego ciąża to nie usprawiedliwienie i cały czas się dziwi, czemu jestem nerwowa nawet widząc naczynia w zlewie. No cóż, on nie będzie nigdy przez to przechodził, to się nie dowie jak to jest mieć takie wahania cały czas, ale przydałaby mi się nutka wyrozumiałości z jego strony.

Ja też śpię jak suseł. I mam straszny apetyt cały czas. Tylko bym jadła przez cały dzień, a potem spała :-D
 
Do góry