reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Salon Kosmetyczny

aaa i maseczki tez w saszetkach rozne..badz z avonu blotna-swietna jest!...dawno jej nie uzywalam, musze kupic...
a maseczki 1-2 w tyg/
 
reklama
ja tez mam cere mieszana, na polikach sucho, a na literze T - TLUSTO :)
ale z cera problemow nie mialam, prawie ze zero pryszczy, nawet w okresie dojrzewania...
niestety po ciazy ( dopiero teraz!!??!!!) wyskakuje mi przed kazdym okresem syf...
musialo mi sie cos z hormonami przestreowac... tylu to ja przez 23 lata nie mialam co w te kilka m-cy po ciazy...
 
Ja miałam problemy z cerą i nadal nie mam ładnej...
Dawnop nic nie używałam - maseczki. A do mycia używam żelu albo mleczka do demekijażu.
 
Sylwia, a kupiłaś tę paletę cieni?
Zapomniałam Pati podziękować Ci za polecenie ruby rose - super są. Na weselisko się wysmarowałam i całkiem fajnie mi poszło (wzór zaczerpnęłam z poleconej strony Snobki). teraz co jakiś czas sobie uzywam i testuję kolory.
 
Kasia milo mi ze zadowolona jestes :-)
Ja mam wszystko narazie co trzeba...tylko przy okazji kupie saobie ten tuszt co wyzej wkleilam :-) albo zaraz dwa ;-) maseczek tez mam zapas...czas sie wysmarowac...o jedyne czego mi brakuje to dobry krem na dzien i peeleng do twarzy ... no i perfumy...
 
reklama
Ja uzywam NIVEA juz od kilku dobrych lat, i jestm b.zadowolona. Nivea visage na noc i od CLINIQUE krem pod oczy. A na dzien Nivea visage optimale 3 i roll on pod oczy od GARNIER. Tusz - Falsche wimpern od maybelline, ale szczerze powiem- czakam az mi sie skonczy, zeby kupic inny! A jesli chodzi o pilling i tonik to tez nivea visage do cery mieszanej. Perfumy.... hmmmm teraz po ciezy to duzo sie zmienilo jesli chodzi o ulubione. Przed ciaza uzywalam od celvin kleine, escada i paco rabanne. Teraz mam od YSL i Chloé,a tamte oddalam mamie!
 
Do góry