reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Są rodzice, którzy wogóle nie szczepią....

reklama
Nie wpiszą, ale przynajmniej dowiedziałam się, że u nich taki wpis jest. Muszę się pojawić w jakimś punkcie konsultacyjnym do spraw szczepień, trochę się tego boję, bo nie wiem czym to się je.
 
No właśnie tego się boję, ale nie dam się. Dam znać jak będziemy już po. Wizyta jest na koniec października i niestety kilka tygodni nerwów przed nami. W każdym razie nie ma takiej mocy, która mnie skłoni do szczepień.
 
Nie szczepię nieciekawie masz:dry:
Spytaj się lekarza czy jest pewny, że Twoje dziecko nie ma uczulenia na składnik szczepionki(każdy) moze by tak na piśmie:cool2:

Słyszałyście o tym, że szczepionka bcg jest na bydlęcej podkładce robiona i stąd może być we wczesnym wieku niemowlęcym taka epidemia nietolerancji na nabiał?:dry:
 
ogladałyscie wczoraj Dzien dobry tvn? Był temat o szczepieniach oczywiście temat skonczyl sie z odpowiedzia ze trzeba szczepic i teraz rodzicom ktorzy odmawiaja czeka sąd a co najgorsze moga zostac pozbawieni praw rodzicielskich bylam w szoku jak to uslyszalam
 
reklama
Do góry