reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

KASIATE ja też czasami zaglądam na www.gratyzchaty.pl ale nie jestem tam zalogowana więc niczego nie mogę dostać. Szczerze to wolę na allegro zamówić jakieś ciuszki dla maleństwa, nawet takie używane. Nieraz w śmiesznych cenach można dostać nie zniszczone, markowe, używane rzeczy. Najlepiej jak się znajdzie coś z swojego miasta bo wtedy się nie płaci za przesyłkę.
 
reklama
w sumie racja
ja poprostu na zwolnieniu miałam sporo czasu, przez przypadek trafiłam na te stronkę i dostałam tam w sumie sporo ubranek dla moje Lili choć wiadomo - część trzeba bylo dokupić, ale szczerze mówiąc to nie wiem czy bym wyrobiła finansowo, by kupić jej tyle ubrań co dostałam na gratach za darmo (ewentualnie za koszta wysyłki)
 
to moja druga ciaza, wiec z rzeczami dla malenstwa nie bede miala problemow:)
ale chcialabym powiedziec, napisac, zeby nie przywiazywac duzej wagi do ubranek markowych, bo w zasadzie dziecko szybko rosnie i moze zalozyc tylko dwa razy i koniec, czasami duzo mam chce pozbyc sie ubranek i oddaje za darmo
nie wstydzmy sie z tego skorzystac
wiem, ze nasze pierwsze dziecko musi byc rozpieszczone (jak z pierwszym dzieckiem tez tak myslalam) ale pozniej doszlam do wniosku, ze moglam w to miejsce co innego kupic
 
Zgadzam się,ale czasami można na firmówki trafić taniej niż na bezfirmówki :)

Ja w Fashion Hausie w Sosnowcu nakupiłam pełno body za 4 zł sztuka z Cocodrillo!!!Buty za7 zł na roczne dziecko :)

Gdzie bezfirmówki kosztują 5-18 zł na allegro :)

Często gęsto korzystam z ciucholandów i kupuję często nowe rzeczy z metkami za grosze (np za 3 pełne siatki zapłaciłam ostatnio 70 zł w tym 2 rzeczy ciążowe dla siebie :))

Więc jak ktoś chce firmówki to niech szuka :) A takie łatwiej i godniej komuś później oddać w dalsze użytkowanie :)
 
Ja co prawda dopiero teraz znalazłam ten sklep, ale moge polecić zarówno sam salon jak i stronę. Dobre miejsce dla mam z Czestochowy, można obejrzeć wózek, salon ma bardzo duży wybór. Jeżeli chodzi o sklep internetowy jak dla mnie duża ilość wózków x-landera, navingtona i delti, niektóre na fajnych promocjach. Teraz się przymierzam do zakupu łózeczka turystycznego, bo też akurat jest fajna promocja.
 
Cześć mamusie i przyszłe mamusie!!!

Jestem tu nowa, przypadkiem znalazłam to forum.

Myślę, że są tu jakieś mamusie z Piątkowa i okolic... Ostatnio odkryłam bardzo fajne miejsce gdzie można kupić wszystko dla Waszych dzieci i sprzedać wszystko po Waszych dzieciach. Jest to komis dziecięcy na osiedlu Śmiałego 18. Trafiłam tam przypadkiem jak chciałam pozbyć się nowego wózka, który kupiłam i zupełnie mi nie pasował. Znalazłam ich stronkę w interneciewww.smialego18.pl , zaniosłam wózek i sprzedał się "od ręki". Od tego czasu bardzo często tam zaglądam ale już jako kupujący.

Naprawdę polecam nawet tym, którzy nie lubią rzeczy używanych, bo można tam znaleźć bardzo dużo rzeczy nowych...

Pozdrawiam!!!!!!!!
 
Ja też spodziewam się pierwszego dzidziusia, więc jeżeli chodzi o wyprawkę to nie miałam nic, ale szybko znalazły się koleżanki, które mają już dzieci i podawały mi ubranka ze swoich pociech. Oczywiście nie mogłam oprzeć sie pokusie, żeby sama coś kupić ale nie przesadzam zbytnio gdyż dziecko szybko rośnie i tak jak pisze magdawawa może się okazać, że jedną rzecz założymy tylko kilka razy.

Natomiast jeżeli chodzi o inne rzeczy to postanowiliśmy z mężem, że wózek gondolę i fotelik smochodowy kupimy używane, gdyz dziecko urodzi sie w listopadzie i pewnie za często nie bedziemy z tego korzystać i tak wózek Quinny Speedi i fotelik Maxi-Cosi kupilismy na ebay w idelanym stanie za 50% ceny sklepowej z przesyłką. A na wiosne kupimy sobie już nową fajną i lekką spacerówkę ;)
 
reklama
No jezeli chodzi o ubranka to tylko allegro, ale to trzeba juz szukac pod siebie, bo zalezy czy wybieracie nowe czy uzywane. Jezeli chodzi o wozek to kupila tutaj Spacer | wózki trójfunkcyjne | Navington | wersja głęboko - spacerowa z fotelikiem | Artykuły dziecięce - Akcesoria dla dzieci - Sklep Częstochowa bylam bardzo zadowolona i teraz sobie chyba wlasnie tam reszte rzeczy dokupie. Moje zdanie jest takie ze zawsze warto opinii szukac, tak zeby sie nie przejechac zwlaszcza jezel o te dorzsze rzeczy chodzi jak wozki czy foteliki.
 
Do góry