reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Ja tam mam do porodu niecałe 3 miesiące, ale ostatnio wpadłam w szał kupowania ciuszków, i sama Pani doktor poleciła mi kupowanie'' na ciuchach". Faktycznie te ciuszki są nie zniszczone, a tańsze o 2/3 niż w sklepie. Oczywiście nie kupuję tam bodów. WEszystko zależy od tego jakimi funduszami się dysponuje, a wózek to najtańszy to chyba na allegro firmy Kunert, oczywiście nowy.Jeszcze nie kupiłam ale mam wypatrzony, tak samo pościel to chyba najtańsza firmy Matex, też na allegro.Powodzenia w zakupach:)

-------------
boże narodzenie-narty czechy
 
reklama
mam 6 tygodniowa coreczke, ktora urodzila sie dosyc duza- 3660. Chetnie sprzedam w okazyjnej cenie ciuszki na pierwsze 2 miesiace- sluze radami co sie sprawdzilo. prosze o inf na pryw,to przesle mailem zdjecia. duzo firmowych h&M.pajacyki, spioszki, bluzy..polecam, bo nowiutkie i naprawde sliczne
 
Też często robię zakupy na allegro, poprzez aukcje trafiłem na www.jestemdzieckiem.pl, mają tam chyba wszystko czego potrzebuje rodzic. Dla mnie najważniejsze, że mogę wziąść towar pod lupę - i to dosłownie :))) Wszystko można bardzo dokładnie obejrzeć a i obsługa sympatyczna.
 
cześć
obejrzałam własnie ten wózek nawet jest ładny za tą cenę, nie umiem ci pomóc czy ten bedzie dobry bo na żywo go nie widziałam, ale podpowiem ci jakie ja miałam minimalne wymagania po pierwszym dziecku, napewno wózek musiał mieć duzy kosz na zakupy bądź na drobne pakunki, po drugie musiał być w miare lekki i łatwo się składać (mój pierwszy wózek był niesamowicie ciężki i żeby go złożyć graniczyło to z cudem:wściekła/y:), więc jak kupowałam drugi wózek dla drugiego maluszka to kupiłam GRACCO QUATTRO DE LUXE i byłam bardzo zadowolona, składał się jedną ręką i za ciężki też nie był, jest to wózek wielofunkcyjny czyli dla noworodka gondola nieduza i spacerówka dosyc wygodna dla dziecka długo go używałam, ale też lubie takie wózki tradycyjne z dużą gondolą ale z kolei przy takim wózku spacerówka jest już nie ciekawa
to tyle co moge ci pomóc
i obejrzałam jeszcze raz chyba nawet taki miałam podobny przy pierwszym dziecku tylko tyle że koła miał wszystkie jednakowe i jako spacerówka to nie byłam zadowolona, czasami sie zdarzało że jak dziecko sie kreci czy próbuje wychodzić z wózka to było bardzo niestabilne.
radze może po sklepach pooglądać dobrze a później zamówić na Allegro tanszy:)
 
Co do kosza na zakupy potwierdzam ;) choć ja na szczęście nie muszę za często na zakupy chodzić. Ja mam wózek wielofunkcyjny Tako jumper X i jestem bardzo zadowolona, trzeba się liczyć z tym, że rzeczywiście gondole mają te wózki mniejsze, ale dla mnie to nie był problem, synek jest długi strasznie i duży po tatusiu ;] a i tak ponad 6 miesięcy w gondoli jeździł (na koniec podnosiłam mu oparcie w gondoli i jeździł na wpół siedząco, a że zima, to mogłam go opatulić w niej, więc szczerze mówiąc mała gondola dla mnie akurat była atutem). Co do masywności i możliwości składania, to już sama musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czego oczekujesz. Ja w ogóle wózka nie składam, nie ma takiej potrzeby, a i dźwigać go nie muszę, więc może i być on sobie ciężki. To już zależy od tego jak kto mieszka. Co do montowania fotelika, to nam się to przydało, bo jeździmy często na większe zakupy, Wojtuś strasznie zresztą lubił tak jeździć, bo widział dużo. Teraz już jeździ w spacerówce i również jestem zadowolona, bo jest troszeczkę masywniejsza i tak skonstruowana, że mogę go pozakrywać przed wiatrem. Kupić przez internet można i warto, ale jak się wózka nie zna, to lepiej się poradzić, albo po sklepach poszukać, bo warto, żeby się nie rozklekotał po miesiącu.
Życzę dobrego wyboru. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Ja kupiłam ten wózeczek KUNERT POLSKIE WÓZKI + FOTELIK! + GRATIS!!! (1488477101) - Aukcje internetowe Allegro, podobny miałam dla syna i byłam zadowolona. Ma duży kosz na zakupy i duże koła, które nie ugżęzną w piachu, ma również torbę na pampersy i inne drobiazgi dla maleństwa. U tego samego użytkownika dokupiłam jeszcze śpiworek. Wydaje mi się, że zestaw jest też korzystny cenowo. Wózeczki są też dostępne na paskach i z pompowanymi kołami, jest niewielka różnica w cenie. U kogo inneko kupując resztę wyprawki dokupiłam materacyk, którym mogę zastąpić gondolę.
 
reklama
Na pewno sa tu tez osoby, które ze wzgledów ekonomicznych będą kupować nie tylko nowe ale i uzywane ciuszki.
Dla tych osób mam informacje, gdzie mozna dostać ciuszki dziecięce za darmo

CIUSZKI ZA DARMO

Fajna stronka, na której ludzie oddają to co im juz niepotrzebne.
Można tam dostać nie tylko ciuszki, ale i inne rózne rzeczy - jak ktos bedzie zainteresowany to sam sobie dokladnie sprawdzi.

Tak w skrócie:
Po ZALOGOWANIU, przegladasz ogloszenia, gdy Ci jakies sie spodoba klikasz Odpowiedz i wpisujesz np.: Poproszę (BARDZO WAZNE nie wolno wpisywać odpowiedzi typu proszę bo: mnie nie stać; jestem biedny/a, samotma matka/samotny ojciec takie podpisy sa zabronione regulaminem)

Teraz zostaje tylko poczekac, komu oddająca osoba zarezerwuje dany przedmiot.
Jesli od razu nie dostaniesz upragnionej rzeczy nie zniechęcaj się, jest wielu chetnych a w końcu i Ty coś otrzymasz.
Oddają tu osoby z całej Polski, takze na terenie Twojego miasta przewaznie możliwy jest odbior osobisty, ale jak nam spodoba sie cos z drugiego konca Polski to jedyna opcja to wysyłką (na koszt odbierajacego).




 
Do góry