reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

A ja polecam wyprzedaże które się już kończą, ale dzięki temu ceny są naprawdę bardzo atrakcyjne. fakt, trzeba trochę polatać i poszukać, bo sporo rzeczy jest wybranych ale można jeszcze sporo znaleźć, np. H&M czy 5 10 15. dla mam które kupują rzeczy dla swoich pierwszych pociech, mała rada:
- ciuszki o rozmiarach bardzo malutkich kupujcie takie, aby łatwo się dzidziusiowi zakładało i ściągało (my będziemy mieli trzeciego malucha), niby to oczywiste ale już tyle wynalazków widziałam, że warto zwracać na takie rzeczy uwagę,
- co do bodziaków, to zwracajcie uwagę czy są zapinane na górze czy tylko przekładane przez głowę, bo te przekładane często tak się rozciągają, że dekolt zwisa dziecku do pasa:) oczywiście trochę przesadziłam, ale najlepsze są te zapinane, szczególnie gdy pora roku jest jesienno zimowa i zimowa, wtedy dzidzia ma pod szyjką ciepło.
 
reklama
Właśnie byłam dziś w CappAhll nie dość że mają duże przeceny, to dla klientów z kartą jest dodatkowe 50% rabatu na już obniżone artykuły, przynajmniej we Wrocławiu na Bielanach mają naprawdę duży wybór ciuszków dla maluchów. Dziś nakupiłam moim skarbom sporo fajnych ciuszków i dla siebie bluzeczki:)... jeszcze męża tam zabiorę bo dla niego też znalazłam kilka fajnych rzeczy z US Polo.
 
Polecam sklepik BOBO LAND na Powsińskiej 106 w Warszawie (wejście z bocznej uliczki).
Sklep nie oszałamia wielkością, ale asortyment mają spory. Mają m.in. ciuszki już od 48-50 (rozmiarówka dla wcześniaczków) :).
 
Witajcie...

mam do sprzedania zestaw ciuszkow od rozmiaru 50 do 56.. uzywalam ich sporadycznie dla mojej urodzonej w maju corci, wiec moze bylaby jakas przyszla mamusia chetna.. chetnie odsprzedam.. rzeczy prane w proszku dzidzius, z domu nie palacych i bez zwierzatka.. stan ciuszkow oceniam na idealny... niektore ciuszki nawet nie byly zalozone...
w razie pytan prosze piszcie na priv.. wysle chetnie zdjecia... ciuszki sa kupowane w niemieckich sklepach H&M, C&A, Olivier, MEXX, i inne znane marki..
 
Witam , ja robiłam zakupy w www.superbobo.pl, byłam bardzo zadowolona mozna znaleźć wiele ciekawych rzeczy dla maluszka po całkiem przystepnych cenach. Szukam teraz łóżeczka turystycznego, czy któraś z mam mogłaby mi polecić jakiegoś sprawdzonego producenta wiele czytałam o tym że niektore łóżeczka cięzko się rozkładają, chciałabym by łóżeczko było z regulacją poziomów i było łatwe w obsłudze :)
 
Caretero - best for babies
polecam. Łóżeczko jest świetnie skonstruowane, składa się w prostokąt na kółkach. Właśnie kupiłam. Ze składaniem żaden problem, niemowlaczek może jeżeć na montowanym wyżej poziomie, którym można kołysać, przewijak bez zarzutu. Cena łóżeczka 230 zł :)
 
reklama
A ja polecam wyprzedaże, które właśnie ruszyły, jeśli chodzi o ciuszki. Np. w 5.1.15 była niedawno przecena 50% i w dodatku trzecia, najtańsza rzecz za 1 zł. Można było kupić śpioszki etc. średnio po 10 zł/sztuka. Czekam też na ostateczną wyprzedaż w Smyku, bo na razie jest 30% i pojedyncze rzeczy przecenione więcej - np. zimowe kombinezony z postaciami Disney'a za 40 zł, czyli ponad połowę taniej :-)Co prawda do porodu mam jeszcze daleko, ale z pieniążkami krucho, więc postanowiłam co miesiąc coś kupować, żeby wyrobić. A przesądna na szczęście nie jestem;-)

Mliwka ja tak jak ty mam jeszcze długo do porodu ale lepiej chyba rozlozyc sobie kosztyn na miesiace ja tak robie i nie odczuwam takich duzych kosztow ja ciuszki kupilam na gumtree od 0 do 5 mc za 50 zl uzywane ale co za problem jak odebralam osobiscie widzialam malego ktory nosil te ciuszki a 3 kartony od mikrofali za 50 zl to warto i to bardzo. Ciuszków jest bardzo duzo i sa rozne na chlopca na dziewczynke rozne.
 
Do góry