reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

rzeczy dla maleństwa - gdzie kupic - przydatne linki

Witam Wszystkie Mamusie!!!

Bardzo Wam polecam, abyście sie zabezpieczyly przed ewentualnymi kolkami Waszych małych pociech. Sama jestem mamą trójeczki dzieciaków i w każdym przypadku rurka sprawdzała się w 100% - bardzo polecam!!!
RURKA ANTYKOLKOWA - Czy Twoje maleństwo miewa kolki, które pojawiają się nie wiadomo skąd, przerywając jego spokojny sen i trwają nawet do kilku godzin, nie pozwalając zasnąć Tobie i Twojemu dziecku?? Jeśli nie chcesz ingerować w organizm swojego maleństwa różnymi nieraz nieskutecznymi lekarstwami, a masz dosyć bezradnego patrzenia na jego cierpienie, możesz użyć rurki antykolkowej. Rurka wykonana jest z bezpiecznej i delikatnej gumy, z jednej strony zaokrąglona, a z drugiej rozszerzona co ułatwia uwalnianie gazów z niewykształconych jelitek niemowlęcia i przynosi mu ulgę ( jej zaokrąglony koniec wkłada się do pupy ). Rurka jest całkowicie bezpieczna i naprawdę skuteczna, dużo bardziej pomocna od tradycyjnego termometru :)). Stosowana od kilkunastu lat w innych krajach jest świetnie przetestowana przez troskliwe mamy. Więc jeśli spodziewasz się dziecka, lub Twoje maleństwo jest już na świecie, powinnaś jak najszybciej zaopatrzyć się w rurkę antykolkową.
 
reklama
hej dziewczyny co łóżeczka to nie przemawiają zbytnio za mną te materiałowe. Z drugiej strony jeśli ktoś dużo podróżuje na pewno jest przydatne. Ja dla swojego maleństwa wybiorę tradycyjne są sprawdzone i fajne:-)
 
Ja kupiłam od sprzedawcy KRAK-WIT. Kupiłam łóżeczko z materacem i kompletem pościeli. Zapłaciłam 300 zł. Przesyłka coś nie chciała dojść, więc wysłałam maila czy dostali pieniążki. Błyskawicznie otrzymałam odpowiedź, że przegapili wpłatę i w ramach przeprosin wysyłają mi jeszcze gratis rożek dla dziecka:tak: Wszystko wtedy przyszło szybciutko, tak jak zamawiałam. Ja jestem bardzo zadowolona, łożeczko stoi i się wietrzy, żeby zapach mebli zniwelować:-)

Chociaż to nie ja pytałam, to powiem szczerze, że pomogłaś mi bardzo. Dopiero teraz zdałam sobie sprawę z tego, że upatrzone przeze mnie łóżeczko z całym "zestawem" jest tak naprawdę dwa razy droższe od tego, które kupiłaś Ty. Chyba jednak pójdę Twoim śladem ;]
 
ja już pomału kupuję wyprawkę dla maluszka i to przez internet, bo w sklepie jeżeli chodzi o łóżeczka, pościele ubranka naprawdę jest drożej, a przez internet można spokojnie kupić i to ładne oraz nowe. Np. łóżeczko turystyczne, w które chcemy się z mężem zabezpieczyć, żeby jadąc w odwiedziny do Warszawy, do moich rodziców mały miał w czym spać zamiast w wózku w necie zapłacę około 250,00 z przesyłką za super wypaśne, a w sklepie wczoraj patrzyłam za średnie wyposażenie 350,00. <ściana> Fakt jest, że nie które akcesoria - typu sterylizator często cenowo pokrywa się ze sklepowym , więc wtedy do sklepu. Radzę zrobić sobie liste, albo założyć notatnik i wtedy kupować - nie zwali się wam wtedy wszystko na głowę. Po porodzie będziecie zmęczone i opieka nam malcem zapewne zabierze dużo energii. Po za tym przygotowywanie wyprawki to duża frajda.
 
Będąc w ciąży nałogowo oglądałam Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy większość wyprawki dla Zuzi kupiłam od Pani dorotabatko ona ma 2 czy 3 konta na allegro. Z tym że ja pojechałam do niej do hurtowni na miejsce. Kupowałam firmy Pinokio i Ewa Klucze i byłam MEGA zadowolona rzeczy śliczne i bardzo dobre jakościowo! za sklepów nie wiem czy był już ŚWIAT WÓZKÓW - sklep internetowy oferujący WÓZKI DZIECIĘCE 2010 i później na różnych forach czytałam opinie na temat danego modelu. Pozdrawiam
 
Ja kupiłam od sprzedawcy KRAK-WIT. Kupiłam łóżeczko z materacem i kompletem pościeli. Zapłaciłam 300 zł. Przesyłka coś nie chciała dojść, więc wysłałam maila czy dostali pieniążki. Błyskawicznie otrzymałam odpowiedź, że przegapili wpłatę i w ramach przeprosin wysyłają mi jeszcze gratis rożek dla dziecka:tak: Wszystko wtedy przyszło szybciutko, tak jak zamawiałam. Ja jestem bardzo zadowolona, łożeczko stoi i się wietrzy, żeby zapach mebli zniwelować:-)

Też polecam KRAK-WIT. Kupiłam wypasione łóżeczko z dodatkami + parę innych rzeczy, łącznie zakupy za ok. 700zł i dostałam gratis rożek:) jako dobry klient:)
Z czystym sumieniem mogę napisać, że wszystkie produkty były dobrej jakości. A tak ładnego łóżeczka to w żadnym sklepie nie widziałam.
Łóżeczka z pełnym wyposażaniem są od 250 zł do 500 zł. Wg mnie, to jedna z lepszych ofert na allegro.
 
Ja również praktycznie całą wyprawkę kupiłam na allegro i faktycznie wyniosło mnie to dużo taniej niż w sklepie. Łóżeczko wybrałam materiałowe takie full wypas i jestem zadowolona:-)
 
reklama
A ja polecam wyprzedaże, które właśnie ruszyły, jeśli chodzi o ciuszki. Np. w 5.1.15 była niedawno przecena 50% i w dodatku trzecia, najtańsza rzecz za 1 zł. Można było kupić śpioszki etc. średnio po 10 zł/sztuka. Czekam też na ostateczną wyprzedaż w Smyku, bo na razie jest 30% i pojedyncze rzeczy przecenione więcej - np. zimowe kombinezony z postaciami Disney'a za 40 zł, czyli ponad połowę taniej :-)Co prawda do porodu mam jeszcze daleko, ale z pieniążkami krucho, więc postanowiłam co miesiąc coś kupować, żeby wyrobić. A przesądna na szczęście nie jestem;-)
 
Do góry