reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

ja mam nadzieję że Marysia wyimprezuje się w brzuchu :)
Nasz synek w brzuchu był spokojny, nie szalał bardzo natomiast jak się urodził...... no nadrobił wszystkie czasy :) ma 13 miesięcy i ja od takiego czasu nie wiem co to przespana noc :)
 
reklama
No ja wczoraj w nocy mialam wrazenie ze Kubus to mi wyjdzie przez brzuch L byl w szoku jak zobaczyl co on wyczynia:-D
 
hihi zobaczymy jak to będzie już niebawem :) ja chyba nagram te wygibasy i jak podrosnie mały to mu pojaze co wyprawiał mamie w brzuszku
 
No i ja bym nagrala gdyby moj maly zlosliwiec nie przestawal jak tylko wlaczam telefon:-D
Skąd ja to znam..... co włączam telefon to spokój.
Wczoraj w łózku mój przyłożył ucho do brzucha to synuś tak skopał tatusia, aż mój się przestraszył. I mówi do niego że ma tam siedzięc w brzuszku jeszcze 2 miesiące:-) bo tatus jeszcze musi dużo przygotować na jego przyjście:p
 
Ja po 12 w nocy dostałam takie kopy że aż się zlękłam :p tak bolało ale rzadko co się zdarza żebym aż tak była kopana, raczej u mnie są delikatne kopniaczki ale jakie kochane :)))
 
reklama
w koncu wiem kiedy tosia sie obraca najczesciej ma glowe na gorze i kopie w dolnej czesci ale jak sie przekreci to nie jest wesolo, wczoraj wieczorem tak z M odpoczywalismy i w koncu dziecko przed ojcem nie uciekalo tylko tanczylo kopalo cuda i tak cala noc
 
Do góry