reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

niby tak niewiele a cieszy, mój jak się naoglądał jak małe ruszają buziami to był wniebowzięty (przed samą wizytą wciągnęłam czekoladę i dziewczęta sobie smakowały troszkę:p)
 
reklama
heheh moja też daje mi nieźle popalić :-) i też uwielbiam np wymacać przez brzuch rączkę albo nogę (długi podłużny kształt) i bawić się z nią w "ja pukam - ona kopie" :D

klaoodia - ale z bliźniakami to pewnie niezła zabawa jest :-) tylko trochę mnie zdziwiło żę jedno jest bardziej ruchliwe drugie mniej - lekarz jakoś to tłumaczył? W ogóle to Ci zazdroszczę:laugh2: zawsze miałam nadzieje że druga ciąża to będą bliźniaki:-D
 
Moj to dzis jakis maraton biegnie - juz mnie boli cala prawa strona od tego kopania... szok!!! za wczoraj daje podwojnie bo wczoraj nic zero prawie przez caly dzien a dzis!! oj nieflugo bedzie nam tego brakowac
 
K&amp to jakaś chyba zmowa miedzy naszymi dziećmi ;-) mój tez wczoraj spokojny , musiałam go budzić żeby sie upewnić ze wszystko ok a dziś za aly tydzień daje... Tylko mój po pecherzu skacze-> jak na trampolinie i okopuje mi wnetrznosci może sie pózniej przekreci bo auc

Wysportowane dzieci będziemy miały ;-)
 
reklama
hehe jak nam beda dawały popalic jak sie juz urodza tak jak teraz w brzuszku to bedziemy mialy dopiero wesoło - moj caly czas kopie :)
 
Do góry