reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

reklama
Tunia kamerke mam zawsze pod reka rano mam gimnastyke w brzuchu ale jak tylko koldre podniose to koniec ,w ciagu dnia podobnie jak brzuszke odslonie cisza i wieczorem to samo musialabym w podczerwienie nagrywac chyba haha
 
No dokladnie tez tak mam:-)
Jak jest przykryty to daje co nie miara az koldra skacze a jak tylko podniose udaje ze nic nie robi:-)
 
haha madre te nasze malenstwa:) przypomniala mi sie historyjka jak mialam 3 latka zabralam mamie kosmetyczke usiadlam w przedpokoju za szafka i malowalam lale i siebie,mamcia sie pyta co robisz kosmetyczke schowalam za siebie i mowie nicccccccccccc :)
 
Eeee laski ja mam tak samo, pod pierzyną szaleństwa, a odkrywamy się i nic cisza ahahah nie wiem czemu te dzieciaczki tak robią i jak one to czują,że teraz są odkryte
 
mnie jak czasem Marcel kopnie to i pod kołderką się nie skryje ma moc chłopak i krzepę :-D ale jak próbowałam nakręcić to spokój, może tylko delikatnie cos tam smyrnął, że ledwie widać ale na 3 min kręcenia filmu to żaden popis :sorry:
po żebrach już mnie od ok miesiąca nieźle daje, skąd te dzieciaczki mają tyle siły :eek:
 
reklama
Do góry