reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

Kurcze teraz maluchy są już duże na tyle,że czuć prawie każdy ruch
Ja też Aleksa czuje prawie całymi dniami, wierci się, wypina to i tamto. Ostatnio pod moją ręką tak słodko ruszał kolankiem ( tak wiem,że to kolanko bo na USG pytałam co to jest ta kulka którą czułam pod ręką)
Jak siedzę i laptopa trzymam na brzuchu to co chwilę mi laptop podskakuję i się gnojek wciska
 
reklama
a moja czasem zejdzie tak nisko ze mnie kłuje nas dole po jakims czasie kłucie przestaje byc odczuwalne i mloda znow lezy jak w kolysce co dla mnie dobre bo sie pcha pod zebra a lezy w miednicy chociaz dzis chciala chyba do gory wejsc tak mi sie brzuch podniosl ze cycki pod broda mialam
 
nasz Oli oddaje dzis niesmiale pojedyncze ruchy i troche sie martwie...ale nie ma ciszy kompletnej wiec nie panikuje...jeszcze

moja kinder suprice ma dni ze szaleje ale czesto ma dni ze siedzi cicho i czasem sie przekreci, przeciagnie... mysle ze to normalne pozatym coraz mniej miejsca maja wiec i mnie wygibasow jest
 
No jak widać ja mam jak atomówka- właściwie cały dzien i ta częśc nocy co nie śpie to go czuje. A to sie wypnie, a to obróci a to majstrje cos rączkami, a to kopy lecą..
I rano jak sie obdzie i nawet nie zdąrze pomysleć, ze jestem w ciazy ( tez tak macie co rano? :D) to po chwili synko odrazu daje znac "tak jestem tu!".
Jeden dzien by mi sie nie ruszal i bylabym juz za izbie przyjec :/ Dlatego oby jak najwiecej sie ruszal do konca i nie straszyl ;-)
 
Angel ja czasami zapominam,że jestem w ciąży haha
Jak się rano budzę to o tym nie pamiętam ale tak samo jak Twój mój od razu daje znać,że jest w brzuchu ledwo oczy otworzę
 
Nam położna na szkole powiedziała, że wszystko, co jest dla nas "odstępstwem od normy" (bo my znamy swoje maluszki najlepiej) powinnyśmy sprawdzić i już. Czyli nie porównywać, że moje jest ruchliwe - twoje rusza się połowę tyle, ale moje zawsze rusza się dużo, dziś prawie wcale - sprawdzam, co jest grane.
Oczywiście im bliżej końca, tym tych ruchów będzie mniej, bo miejsce w naszych brzuchach też ma swoje granice.
 
Angel ty pisalas ze mlody wali zdrowo w doł pod brzuchem?

Ja od czwartku mam wrazenie ze glową uderza tylko i wyłącznie w dól macicy i pecherz i cokolwiek tam jest...ciekawe czy szyjka dostaje w takich sytuacjach:confused::-)
wiem ze Oli lezy glową w dół ale żeby tak matkę karac :-D
 
No mają te maluszki coraz lepsze pomysły. Moje słoneczko też coś więcej w dole gmera jednocześnie wpychając się pod żebra :dry: No i co tu począć? Chyba tylko ząbki ślicznie zacisnąć i wytrzymać jeszcze te dwa miesiące :-D
Co do szyjki, to wiem, że moja dzielnie te wszytskie zabiegi znosi i trzyma szczelnie, więc chyba takie akrobacje nie muszą być dla niej groźne.
 
MaMi, no jak siedze czy stoje to zedycowanie podbrzusze- ALE takie smiutkenkie podbrzusze, ze mam filmy ze go uciskam siedzac czy cos :/
Jak sie poloze momentalnie "splywa" na srodek brzucha ...Ja juz sama nie wiem jak on tam lezy, naprawde p otych wypychach i kopach, gmeraniach w roznych miejscach brzucha- nie mam pojecia :sorry2:
 
reklama
moje malenstwo bardzo smiesznie reaguje jak moj m zaczyna mowic do brzuszka kladzie ucho na nim a mala kopie go:)tatus umiera z dumy,nie udalo mi sie nigdy nic nagrac bo jak zaczynam to sie seans konczy;)
 
Do góry