reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy Naszych Szkrabow

Ją moja małą czuje całymi dniami, czasami mam takie wrażenie że jak ją w nocy śpię to i ona śpi , w dzień ją jestem aktywna to i ona jest aktywna. Moja to rzadko co czuje pod zebrami ale czasami mnie tam boli, coraz częściej się wypina i zaczyna jej miejsca w brzuszku brakować a jest uparta i upierdliwa jak nie wiem co, leże na prawym boku ta zaczyna kopać w ten bok, przekręcam się na lewy bok a ta zaczyna kopać w lewy i tak w kółko przez jakiś czas :-) można świra dostać :-):-)
 
reklama
Ja tez mam jazde sporą część czasu :-) I dzis wogóle aktywne dziecko, wypina sie, rozciąga- a położna akurat stwierdziła, ze jest głową w dół ;-) Wiec szpyrami mnie to tu sadzie ze wszystkich stron i wypina pupę :-)
I tak samo dostaje ostro po tym boku co sie poloze akurat :evil:
 
Widze, że nie tylko ja w drugiej ciązy inaczej malucha czuję. Juz od pierwszych ruchó było inaczej. Teraz mi brzuch faluje - taniec brzucha robiony przez malucha ;-):-D gdzie Dobrusia cała ciąże mi kopniaki sprzedawała, a teraz wypinanie i kręcenie dupką jak tylko sie da :tak:
 
Widze, że nie tylko ja w drugiej ciązy inaczej malucha czuję. Juz od pierwszych ruchó było inaczej. Teraz mi brzuch faluje - taniec brzucha robiony przez malucha ;-):-D gdzie Dobrusia cała ciąże mi kopniaki sprzedawała, a teraz wypinanie i kręcenie dupką jak tylko sie da :tak:

mata szkoda, że Te wszystkie ćwiczenia jakie nam maluchy funduja nie maja wpływu zbawiennego na nasza talię :-D:-D:-D:-D
 
aj a mój ostatnio troszkę mnie martwi... ALe wiem,że to moja wina,bo od 1,5 tyg żyję w ostrym stresie, nie śpię praktycznie w ogóle po nocach... to i mały jakiś taki mało ruchliwy... Ale jeszcze tydz i mam nadzieję,że wszystko co złe się wyjaśni i będziemy mieli spokój!
 
olavip maluchy czasem maja przestoje ruchowe. moja malutka tez miewa czasem mniej ruchliwe serie dniowe. pewnie, że sie wtedy martwie, ale wraca do normy. nie wiem co tam Cie o stres przyprawia, ale trzymaj sie i postaraj pogadac z brzuniem pewnie Ci maluch odpuka :-D, żebys się nie martwiła.
 
reklama
no moje Dziecię to już sobie miejsca nie może znaleźć... wczoraj rozpychało mi się od samego dołu aż po cycki (że tak powiem) próbuje się wydostać górą? czy może się przekręca żeby zanurkować w dół?? :rofl2:
 
Do góry