reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy naszych maluszków

reklama
Przyznam ze ostatnio moj maluch odzyl i rusza sie bardzo duzo ale nic nie boli jak kopie a mąż czuje to np jak idziemy spac a ja zaloze na niego noge to go dotykam brzuchem i mały podkopuje Roberta:-)
 
Mój Kubuś prawie zrzucił mi wczoraj talerz na podłoge :D
Jadłam obiad - siedzac na fotelu z nogami na krześle... i oparłam na brzuchu talerz, żeby wziąc miseczke z mizerią.. i w tym momencie tak mnie "dziabnął", że ledwo złapałam ten talerz - na szczescie juz niewiele na nim było wiec nie trzeba bylo sprzatac :)
 
Co mu takie zapachy robisz?? Nie dziw sie ze o malo nie zwalil ci tego talerza!! To jest tak jak by tobie ktos dal loda przez szybe!!! ;D ;D ;D
A tak poza tym to ja tez mialam wczoraj mizerie na obiadek!!!
 
Ja robie dzis ziemniaczki, miesko ze swinki z sosem holenderskim i do tego salatka z pomidorkow!!!
 
Hmmm.. a ja nawet chyba nie mam ochoty na jedzenie... pojem truskawek moze, mam jakies twarozki.. z glodu w kazdym razie nie padne :)
 
To nie ten watek ale dziewczyny nam chyba wybacza!
Ja tez bym nie gotowala ale moj kristi idzie znow na nocke wiec robie taka obiado-kolacje, a tym bardziej to on sobie to zazyczyl bo ja nie mam ostatnio pomyslow sama co mam gotowac!!!
 
reklama
Elpis-jak stawiasz talerze na syna to nie dziwi, że kopie! aq może smaka mu narobiłaś i stwierdził, że jak on nie je to ty też już nie będziesz ;D
fajnie jak tak wyraźnie kopią, co?!
 
Do góry