reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy naszych maluszków

Moje maleństwo daje dziś czadu od samego rana ,ZNÓW ZROBIŁ SIĘ BARDZO AKTYWNY hi hi hi hi... :laugh: :laugh:Uwielbiam jak mnie kopie ,czuje wtedy że jest w porządku i nie muszę się zamartwiać że może coś być nie tak.



 
reklama
Moj sposob na zaparcia to codziennie

na sniadanie : musli ( wybieram takie z jak najwieksza iloscia blonnika i zelaza ) z chudym mlekiem lub jogurtem . Tak jak Kasiek wsypuje tyle musli ile sie tylko da . Wychodzi okolo 2 szklanek samego musli :)

jesli chleb to tylko pelno ziarnisty , razowy.

duzo wody przez caly dzien

jablka - koniecznie ze skorka

suszone owoce ( sliwki , figi , morele , jablka )

i koniecznie - jako ostatni posilek : pomarancz albo grejpfrut.

Od samego poczatku nie mialam ani razu zaparcia, wrecz przeciwnie - regularnie codziennie ( jak w zegarku ;) ) chodze do ubikacji .
 
U mnie dziś chyba coś ruszyło ,wczoraj wysłałam siostrę po jogurty ,do tego dużo płatków śniadaniowych i tak samo dzisiaj .Zobaczymy .Jak piłam sok pomarańczowy to było wszystko w porządku i do tego jabłuszka ale po kilku miesiącach jedzenia tylko tego po prostu mi obrzydło .A teraz to nie mam na nic konkretnego smaka oprócz naszych ogrodowych truskawek na które się czaje codziennie ,ale oczywiście dzieci mnie ubiegają :laugh: :laugh: :laugh:
 
A co do ruchow to Nikus strasznie sie napina na moje miescie brzucha .
Okropnie to boli .
Czasem musze go troche zdusic zeby sie laskawie przesunal .
 
U mnie też się tak napina i nie uleże długo na prosto ,praktycznie leżę i śpię cały czas na bokach i nawet lekarz zalecił takie pozycję ,poniewaz mamy żyły na wierzchu brzucha a drugie to że maeństwu taka pozycja nie odpowiada



A ja właśnie dziś rano się zapomniałam i chciałam się położyć na brzuchu ;D ;D,chyba tęsknie trochę za spaniem na brzuchu :laugh: :laugh:
 
wioletta.z pisze:
Moje maleństwo daje dziś czadu od samego rana ,ZNÓW ZROBIŁ SIĘ BARDZO AKTYWNY hi hi hi hi... :laugh: :laugh:Uwielbiam jak mnie kopie ,czuje wtedy że jest w porządku i nie muszę się zamartwiać że może coś być nie tak.

No Wiola mój tez tak odżył to miałyśmy ten sam problem może to była pogoda:-)
 
Wydaje mi sie,ze ostatnio moj malutki porusza sie w rytm muzyki ktorej slucham .
Wiem,ze to dziwnie brzmi , ale juz kilka razy mi sie to zdarzylo , ze Nikus podskakiwal do taktu. MOZLIWE ??
 
Oczywiście że tak ,dziecko słyszy już i przyzwyczaja się do dźwięków które my słuchamy na codzień .U mnie wiecznie szło radio i jak Ada się urodziła to chyba jej tego brakowało i płakała a jak zaczęliśmy puszczać muzykę nasłuchiwała :D
 
reklama
Do góry