reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Dzisiaj rano tatusiowi udalo sie wreszcie dobrze poczuc naszego Sandrusia. Dal fajnego kopniaczka. Co najsmieszniejsze, to wlasnie bylismy po malym porannym seksiku. Najpierw nasz kot wpadl do sypialni poobserwowac co tu sie dzieje, a pozniej jeszcze maly przypomnial o swojej obecnosci. Ehhh, zero prywatnosci.
 
reklama
czuje ruchy mojego maluszka :-):-):-) czuje od 3 dni ale nie chciałam alarmować bo musiałam się upewnić czy to maleństwo ! Napewno maleństwo bo ruchy czuję regularnie, zawsze jak za bardzo się zegnę podczas siedzenia, jak się położe jak kieruję samochodem.Nie są to kopniaki jeszcze ale wiadomo przyjdzie i na to pora.Zupełnie zapomniałam jak wyglądają pierwsze ruchy bo Jaś jak był w brzuszku to tak kopał że nie spałam po nocach i czasem nawet w dzień zwijałam się w kłębek z bólu.Czasem było przez brzuch widać jak bardzo się rusza i łobuzuje. Zostało mu to do dziś :-D
 
cinamon te bolące i mnie nie omineły w pierwszej ciąży.Ale one były dużo ,dużo później jakiś 7-8 miesiąc.Teraz częściej czuje kopniaczki od środka,bardzo rzadko brzuszek mi się wznosi.Może mam wiecej tłuszczyku niż 10 lat temu i nie czuje,a może poprostu jest jeszcze za wcześnie.
 
A Moja Julcia coś mało ruchliwa wczoraj i dziś :-(. Dobrze, że mam detektor :-)

A ja do tej pory nic nie czuje, żadnych ruchów, Dopplerem jakoś ciężej mi się szuka serducha, maluch podobno bardzo się wierci, to dlaczego jak NIC nie czuję? :(

Napiszcie mi jak sie objawiają ta PIERWSZE RUCHY? możne są jakieś specyficzne a ja nic nie wiem?
 
A ja do tej pory nic nie czuje, żadnych ruchów, Dopplerem jakoś ciężej mi się szuka serducha, maluch podobno bardzo się wierci, to dlaczego jak NIC nie czuję? :(

Napiszcie mi jak sie objawiają ta PIERWSZE RUCHY? możne są jakieś specyficzne a ja nic nie wiem?

Ja nie rozpoznałam pierwszych ruchów, nie byłam pewna, bo to było cos jakby bulgotanie, ale inne, niż w jelitach i coś, co opisują pisząc o pierwszych ruchach - coś jak pękanie baniek, bąbelków jakichś w brzuchu... Albo smyranie, takie delikatne...

Ale ja tego nie potrafiłam rozpoznać, dopiero po kopniaku byłam pewna, że to jest to ;-)
 
Ja podobnie jak zolza ruchy rozpoznałam dopiero po kopniaczku. Wcześniej były jakieś bulgotania, obijanie się banieczek o siebie,ale nie byłam pewna czy to napewno to. Dopiero puknięcie w brzuch od środka potwierdziło, że dzidziuś się wierci.
 
reklama
Ja podobnie jak zolza ruchy rozpoznałam dopiero po kopniaczku. Wcześniej były jakieś bulgotania, obijanie się banieczek o siebie,ale nie byłam pewna czy to napewno to. Dopiero puknięcie w brzuch od środka potwierdziło, że dzidziuś się wierci.

Czyli jesli jestem najedzona i slysze burczaki w brzuchu to maluch, albo cos jak na wzdecia? haha ale jaja
 
Do góry