reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Jakiś nietypowy ten Twój gin Pyra;/ Wzbudza u Ciebie niepotrzebnie wątpliwości! Mam kupę koleżanek, które już od 16 tc czuły ruchy dzidzi.
 
reklama
Niestety Ząbkowice to małe miasto a on jest najlepszym ginem u nas... Nikt na niego nie narzekał:)

wgl nie rozumiem jak moze byc za wcześnie?? Chyba ,ze chodziło mu o moje przodujące łożysko...:/
 
Pyra, jak łożysko jest na przedniej ścianie to to nie jest absolutnie to samo co łożysko przodujące. Łożysko przodujące to zupełnie inna sytuacja, którą można stwierdzić dopiero po 30 tc, jak łożysko zasłania wewnętrzne ujście szyjki. Także spokojnie, bez paniki:)))
 
gratuluję kobitki wszystkim podkopywanym!!! u mnie nawet tatusiowi już się kopniaczek dostał, a stwierdzenie o byciu piłką kopaną od środka po prostu piękne :)
 
Pyra, Ty (z tego co pisałaś na wątku wizytowym) masz łożysko na przedniej ścianie i wcale nie znaczy to, że jest przodujące- jak ktoś ma na tylnej też może mieć przodujące. Z tymi ruchami mogło mu chodzić o to łożysko, bo jak jest z przodu bardzo tłumi ruchy dziecka (wiem po sobie- czuję od niedawna i słabiutko)
 
Ja czuję ruchy. Ale ta dzidzia jest jakaś zdecydowanie leniwa niż moje poprzednie dzieci. Kopie mnie 3-5 razy około 8-ej rano. Potem ze 2 razy w dzień. I niestety ani razu wieczorem. Ciekawa jestem czy się moje maleństwo rozkopie.
 
Dzisiaj pierwszy raz Mąż poczuł Truskaweczkę...zawsze polował ale mu się nie udawało i brakowało mu cierpliwości...a dzisiaj poczuł prawdziwego kopniaka
 
Mi się wydaje że w pierwszych dniach jak zaczęłam czuć ruchy malucha to były mocniejsze, teraz ciut lżejsze i mąż też się niecierpliwi jak nie może wyczuć i mówi że chyba płoszy bobasa jak przykłada głowę albo rękę do brzucha :-D
 
reklama
Misialina, gratki dla Tatusia! :-)

Madzioolka, jeśli Tatuś ma zimne łapki, to bardzo możliwe, że maluch "ucieka" - moje małe też tak chyba ma. I też kopie raz mocniej, raz słabiej. Czasami to aż podskoczę, jak mnie tak z nienacka kopsnie ;-)
 
Do góry