reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

reklama
Moja Julcia jest aktywna bardzo wieczorem, tak ok 23, gra tam chyba w pilkę w brzuszku :-).
jak się urodzi to pewnie tak samo bedzie....23 i nie bedzie spania :-)
 
a mój wariat rozszalał się jak teściowa pojechała....w sumei mu się nie dziwie udawał że go tam nie ma, żeby nie świergotała mu nad uchem ;)

tatus wczoraj przyłożył rękę i dostal kopniaka, co by się do mamy nie przystawiał i mu nie przeszkadzał ;)
 
ironia a może podsłuchiwał wywody bacine:-)

Jeszcze zauważyłam że kreci sie wiercipięta a jak przystawiam ręke do brzucha to sie uspokaja.Czy teżtak macie????
Natomiast detektor, sprawia że w brzuchu jest wielkie poruszenie.Czy może jest tak że ciepło ręki uspakaja a zimno żelu ultrasonograficznego drażni???
 
moje dzieciątko też ucieka od ciepłej ręki :) Jak się rusza a ja dotknę w tym miejscu, to za chwilę czuję gdzie indziej. Może takie zimnolubne nam się trafiły ;)

Ostatnio jakoś mniej łobuzuje mój Okruszek, może się zmęczył :)
 
U mnie wczoraj i dzisiaj odchodzi istne szaleństwo, tak jak któraś z Was pisała - jakby maluch urządzał bieg z przeszkodami :-D
Aa i wczoraj przez pewien czas był spokój i jak tylko mężulek przyłożył uczo do brzucha to mu się dostało porządnei od środka - co będzie dziecko budził :-):-):-)
 
hehe, 13.00 się zbliża i maluch się troszkę pobudził :) Znowu zaczyna buszować prawie jakby budzik sobie nastawiał ;) Tylko troszkę słabo go czuję... ważne że w ogóle, bo detektora nie mam i jakby dziecko przestało się ruszać to pewnie bym znowu panikowała :)
 
reklama
Witam :)
ja pierwsze ruchy poczułam w 19 tc jak jechałam na mała wycieczke samochodem chyba dzidzia nie była zadowolona ze siedziałam w jednej pozycji i dała o sobie znać. Teraz 21 tc i maluch juz sie kręci najbardziej jak siedze albo leże spokojnie.
 
Do góry