reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych maluchów

Dziewczyny, muszę się pochwalić, że mój maluch już takie kopy mi funduje, że jak przykładamy z mężem dłonie do brzuszka, to tak czujemy że aż trudno opisać. Normalnie wczoraj wieczorkiem tak się rozhulała dzidzia że prawie czułam jak bym bezpośrednio dotykała tej małej stópki lub rączusi:) Ech normalnie łza się kręci w oku!
 
reklama
Mój bobas szaleje codziennie rano i wieczorkiem :-) Dosłownie z zegarkiem w ręku mogę czekać na kopniaczki :-D

A czy Wasze Maluszki buszują po całym brzuszku :confused: Bo mój jakoś upodobał sobie wyjatkowo lewą stronę brzucha i na prawo wcale nie zagląda...
 
Mój bobas szaleje codziennie rano i wieczorkiem :-) Dosłownie z zegarkiem w ręku mogę czekać na kopniaczki :-D

A czy Wasze Maluszki buszują po całym brzuszku :confused: Bo mój jakoś upodobał sobie wyjatkowo lewą stronę brzucha i na prawo wcale nie zagląda...

Mój też lubi lewą stronę, ewentualnie na dole po środku, z prawej chyba jeszcze nie było kopa, tylko szemranie.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie: Czy może być za wcześnie na to żeby odczuwać ruchy dziecka??
Dziś na badaniu mój gin zapytał kiedy poczułam ruchy? ja odp: ze w Wigilie a on: ze to trochę za wcześnie...

Ze stresu nie zapytałam juz dlaczego?? ale on mówił ze wszystko jest ok:)
 
Do góry