reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy naszych Maleństw

reklama
Ja pod ręką już czuje i to coraz wyraźniej. Chociaż ciężko jest przyłapać dzidzie. Widzę że nie tylko mój synek to mały uparciuch i nie chce kopać wtedy kiedy mama na niego poluje :-) To samo tyczy się widoczności przez brzuch. Czasem widzę jak mi brzuch skacze ale to tak bardziej kątem oka, bo jak się przypatruje to oczywiście nie kopie. A jak spojrzę akurat na tv to wtedy kopniak. Skąd On wie gdzie ja akurat patrze??
Mnie też kopniaczki sprawiają dużo radości :-) nawet wtedy kiedy kopie po pęcherzu, a zdarza mu się to dość często. Ale niech sobie kopie, wszystko wytrzymam, oby tylko był zdrowy i było mu dobrze u mamusi. Do wątroby jeszcze na szczęście nie sięga. Haha chyba czuje że o Nim piszę bo mnie zbombardował przed chwilą kopniakami :-) Albo śniadania się dopomina, bo ja jeszcze z łóżka się nie zwlokłam.
 
Dziewczyny od kiedy zaczyna się liczyć te ruchy dziecka? U mnie jakoś od wczoraj rana bardzo mało kopniaków, czasem takie gdzieś w środku, delikatne. A były już całkiem konkretne i potrafił kopać bardzo często i długo.
Już zaczynam schizować :wściekła/y:
 
cornelka mój też wczoraj do południa szalał a potem sporadycznie jakoś, dziś też szału nie ma,
jakoś zupełnie inaczej go czuję, myślę że na tym etapie ciąży to maluszki mają jeszcze prawo tak się obrócić że słabiej je czujemy
 
Coś tam parę razy z 10 min temu się poruszył, więc już jestem spokojniejsza :-)
Chyba im tez się udziela ta beznadziejna aura za oknami :-D
 
reklama
Do góry