reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Karina, u mnie tez dlugo słabo bylo widac brzuszek, mała zaczela kopac w 22 tyg!! czyli jakies tydzien temu i wciaz sa nieregularne, nie martw sie. teraz ja tak moge powiedziec, bo moje dziewczyny z forum musialy wciaz sluchac o moich obawach, ale miały racje! poczujesz w swoim czasie, wazne, ze serdunio bije.
Wczoraj ogladalismy film wieczorem. "kochanice krola"-polecam:tak: i mała tak mnie kilka razy kopnela, ze az moj A. poczul pod reka!! no niesamowite uczucie, nie do opisania! szczesliwa na maxa brykam do pracy. Bunia
 
reklama
U mnie maluszek zaczął się ruszać około 19 tygodnia. Ruchy maluszka są bardzo przyjemne:) Chyba będę miała małą wiercipiętkę - małą bo to dziewczynka:)
 
Mam prośbę do wszystkich kobiet….; -). Pomożcie mi w pisaniu pracy licencjackiej.

Jestem studentka 3 roku zdrowia publicznego i mam do przeprowadzenia ankietę sprawdzająca świadomość kobiet na temat odpowiedniego przygotowania organizmu do prawidłowego rozwoju płodu.

Badam dwie grupy kobiet. Kobiety będące w ciąży z pierwszym dzieckiem i kobiety w grugiej i kolejnej ciąży.

Bardzo proszę o pomoc.

Odezwij sie na mój adres e-meilowy natkawalczak@wp.pl i przesle ankietę do wypełnienia-potrzebna mi każda ilość ankiet… a wręcz jak najwięcej się da dlatego jak możesz to prześlij tą ankietę do swoich koleżanek. Na wypełnione ankiety czekam do 25 maja gdyz po tym terminie na podstawie tych ankiet pisze dalej prace licencjacka.

Bardzo mi pomożecie, gdy wypełnicie tą ankietę.

Pozdrawiam i czekam na informacje zwrotną.
 
Zdesperowana, czy nie , nie zazdroszcze jej, pamiętam jak szukałam właściwe osoby do ankiety, koszmar, jeszcze połowa nie chciała ich wpełnic, proszenie się ...ech, nie było to za miłe...:tak:
 
Dlatego ja już tę ankietę dawno wypełniłąm i odesłałąm...Pamiętam mój koszmar z pisaniem lic, a teraz mgr.....Teraz mogę więc pomagam...
 
sorki ja juz kiedys pomoglam, laska (jaks inna) obiecywala w 100% udostepnic wyniki swojej pracy ... i jakos do dzis chyba ta prace pisze :szok:;-)

a co do desperacji to hmm moze bede tutaj brutalna ale sorki na napisanie pracy ma sie rok czasu ... to chyba sporo ... ale pojechalam brutalnie ... a co tam wolnosc w koncu mamy :-p
 
reklama
Nie, no ja oczywiście wysłałam maila i czekam na ankietę.
Pisałam pracę licencjacką siostrze, na podstawie badań, wiem, co to znaczy:))
Rozbawiło mnie tylko, ze na trzech wątkach apel:))))))))
 
Do góry