reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy maluszka

reklama
dziewczyni spokojnie - bankowo wszystko jet ok - ja Kubasa poczułam chyba w 22 albo nawet w 23 tc - także cierpliwośći - a może już czujecie tylko nie wiecie,że to to ;-)
 
dziewczyny- gratuluje ruchów!!!

a te które jeszcze nie czują- niech się nie przejmują!!! ja julie poczułam dopiero po 20 tygodniu (chyba 21 albo nawet 22)... także wszystko przed wami:tak::tak:
 
mnie pierwszy raz (jak poczułam) brzdąc kopnął na spotkaniu inżynierów - uśmiałąm się w duchu, że temat rozmowy mu nie odpowiada...., albo nie chciała żeby mama zasneła...a to było w zeszły poniedziałek...
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamuiom ktore poczuly pierwsze koniaczki i trzymam kciuki za te mamusie ktore jeszcze ich nie czuję-zeby szybciutko poczuly bo to cos najpiekniejszego na ziemi​
 
Do góry