reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy maluszka

Hehe dziewczyny ciekawe która pierwsza będzie miała dość kopniaków w żebra :-D:-D:-D teraz czekają wszystkie z utęsknienien hihihi a póżniej będziemy stękąć że boli hihihi Buziaczki :-D:-D:-D
 
reklama
czarodziejka: w pierwszej ciąży poczułam dopiero kopniaka, a teraz zaczęłam wyczuwać "pływanie"... może faktycznie człowiek przy drugiej ciąży jest bardziej wyczulony?

majeczka: hehehe, masz rację, na pewno będziemy jeszcze mieli dość ruchów... ja pamiętam jak madzia namiętnie mi piętę wstawiała w żebra, aż było ją widać i musiałam palcami ją wginać z powrotem:cool2:

a ja wczoraj położyłam się wieczorkiem ładnie na boczku prawym i poczułam pływanie... potem obruciłam się na lewy i chyba to się maluszkowi bardziej spodobało bo pobuszował mocniej... i zasnęłam... i na razie ciszaaaa....
 
Korni mówiłam że wieczory są magiczne hihihi my wyciszone i spokojne a dzidzie w środku szaleją.Gratulacje kochana teraz z dnia na dzień będą częstsze i bardziej wyczuwalne.Ja też z Kacperkiem ruchy czułam dużo póżniej ok.20 tygodnia.Buziaczki :-D
 
ja pewnie będę musiała trochę poczekać na poczucie maleństwa - zanim ono się przebije przez mój tłuszczyk...
 
reklama
majeczka: hehehe, masz rację, na pewno będziemy jeszcze mieli dość ruchów... ja pamiętam jak madzia namiętnie mi piętę wstawiała w żebra, aż było ją widać i musiałam palcami ją wginać z powrotem:cool2:

A ja pamiętam, że moja Julka najbardziej kopała mnie w nocy. Czasem tak mocno, że się budziłam czułam ból. Jestem bardzo szczupła i mój brzuszek był mały jak piłeczka, więc bardzo często mogłam obserwować jak się porusza. :-) Teraz także nie mogę się doczekać jak moje maleństwo da mi znać o sobie:-D
 
Do góry