reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
A moja Dzidzia daje o sobie znać co drugi dzień. Jednego dnia szaleje dość odczuwalnie (na razie jako delikatnie pukanie), a następnego chyba odpoczywa :-). Cudowne uczucie. Jeszcze kilka dni temu ruchy mogłam poczuć tylko wtedy, kiedy leżałam na wznak, a teraz czuję je już siedząc, chodząc i w każdej innej pozycji. Teraz czekamy, żeby mój M. też mógł poczuć nasze Maleństwo.
 
A mój Synek wczoraj wieczorem tak się śliczne rozbrykał, że szok, było nawet czuć jak rękę przyłożyłam do brzuszka jak delikatnie kopał. Mój kochany bąbelek.
 
U mnie powiedzenie ze jak poczujesz to bedziesz wiedziala ze to dzidzia sie nie sprawdzilo. Juz od dobrego tygodnia czulam moja dzidziunie ale ciagle zastanawialam sie czy to napewno to :)) Teraz juz Wiem ze to napewno kopniaczki i z dnia na dzien nabieraja mocy:-) A moj babel najbardziej wierci sie jak siedze na bb, moze dlatego ze trzymam laptopa na brzuszku. :)
 
nie trzymaj laptopa na brzuszku, to nie jest zdrowe dla maluszka.Jeśli musisz tak go trzymać, postaraj się o podstawkę do laptopa. Bo nagrzewa brzuszek i WiFi też jest szkodliwe .

Skoro maluszek fika to znaczy się, że coś mu się zmienia w jego środowisku- czyli jest podgrzewany , nie bardzo to lubi, więc wierzga.
Ale to moja teoria nt. nie musisz się z nią zgadzać.

Co do kopniaczkow małego, to podczas 1 dnia świąt mały szalal tak, że aż byłam w szoku, turniej karniaków sobie urządzil chyba.Rodzina dość głośno rozmawiała, smiałam się dużo, dużo było obcych głosów, zauważyłam ,że szczególnie reagował na jeden męski, ciekawe czy tylko mi się wydaje czy już mały rozróżnia dzwieki z zewnątrz?
 
Ostatnia edycja:
jaipur - ja nie trzymam go bezpośredniona brzuszku, mam taka ikeowską podstawkę pod laptopa, ale mimo to malec chyba czuje wlasnie cieplo od niego (ja tez mam taka teorie). Cos Ty na samym brzuszku to moj P. nawet dluzej reki nie moze potrzymac bo juz mi niewygodnie. Ale dziekuje za troske :*
 
Ja tez juz czuje jak mnie kopie moj dzidzus :) fajne uczucie :D Pierwsze poczulam jakos tydzien temu :)
Najmocniej kopie wieczorem jak sie poloze po calym dniu,albo jak zjem obiad i sie poloze.
 
Dziewczyny DOCZEKAŁAM SIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-):-):-)
Poczułam w koncu moja dzidzie ! A tak sie juz niecierpliwilam i balam..
Na poczatku miałam watpliwosci czy to to, czy nie flaczki z przejedzenia ale macie racje TO SIE CZUJE
Wczoraj rano pierwszy raz !! Najpierw byly bardzo delikatne tak jakby pukanie, a dzisiaj juz bardziej odczuwalne, nie musze sie skupiac na brzuszki i wsluchiwac, leze na wznak i ogladam tv i nagle poczulam znow :):):)
Ale jestem szczesliwa !!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry