reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

aha no już rozumiem... tak masz rację masz...:tak:

ja czułam na zewnątrz już chyba w 32 tc bo pamiętam że wtedy na usg jechałam:tak:
zobaczymy jak będzie tym razem:-)
co do macicy to ja mam raczej bardziej z tyłu niż z przodu:-p
z obserwacjio tak wynika, bo ani brzuszek nie wypoycha ani na kibelek nie latam co chwila..
nie wiem po czym to poznac ale myślę że po tym wystarczająco mogę tak stwierdzić ;-)
 
reklama
A ja nie mogłam uwierzyć,że to "puk puk" to ruchy,ale sobie myślę-co to innego może być? Bo na pewno nie jelita:no: Dziś już wiem,że to dzidzia-zobaczymy co lekarz powie-wizyta dopiero po świętach. Teraz jak leżałam na łózku to poczułam znowu to fajne wybrzuszenie-jakby się przeciągła lub wypięła:blink: poszłam zjeść drugą kolację i znów poczułam puk puk:tak:Także na pewno to dzidzia.
Życzę wam wszystkim miłego zaskoczenia.
 
W sobote rano obudzilam sie wczesnie. Ciagle myslalam o dzidzi i o tym, ze sie nie rusza. W koncu zaczelam w myslach do niej mowic: poruszaj sie, kopnij mamusie daj znac, ze wszystko jest ok. I powiem wam, ze po jakims czasie poczulam kopniecia. Potem wieczorem to samo i po seksie haha tez :) Teraz co noc budze sie bo dzidzia mnie tak kopie tzn niby bardzo delikatnie, ale tak to czuje, ze sie budze i dotykam brzucha i wiem, ze moje malenstwo daje mi znac, ze jest dobrze i sobie tam psoci. Ja w ciagu dnia jestem bardzo zywa i ciagle w ruchu wiec moze niunia sobie spi a z kolei, kiedy ja sie uspakajam i spie to ono wojuje....
 
reklama
Co do odczuwania przez osoby trzecie- to jak poszturcham brzuch szczególnie z jednej strony,tak lekko go jakby rozmasowując/kołysząc, to mój R może przyłożyć rękę i mówi ,że czuje takie mega delikatne "puk".Zresztą ja też tak czuje sama(przykładając swoją rękę),tak więc pewnie kwestia indywidualna.Jak wszystko;)
Adeczka- po seksie to już całkiem, szczególnie ,że nadal kładę się na brzuchu i zasypiam.Wtedy jest puk, puk,puk, wstawaj:-D
no i po jedzonku mały lubi poszaleć:) o właśnie czuję:tak:
 
Do góry