reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
hahah jolek zgadzam się z Tobą:-D
ja pamiętam mi się mała umieściła pod zebrami bo wkońcu gdzies musiała jak miałam mały brzuch i tak mi wbijał części swojego cała w żebra, plecy , że ból niesamowity, musiałam się prostować i wstrzymywać powietrze :eek:
 
Ka pamiętam jak moja siorka była w ciąży i gadałyśmy przez tel. a ona momentalnie zaczęła się drzeć:) nie wiedziałam co się stało,to mi po chwili wytłumaczyła, że dostała kopa w żeberka :)
 
dziewczyny mam do was pytanko: jestem w 18 tyg i od jakiegoś czasu czuje takie delikatne bąbelki, puknięcia itp to samo co wy opisujecie, ze czujecie:-) mam jednak taką wątpliwości: ostatnie takie wyraźne sygnały od maluszka czułam wczoraj rano, ogólnie te ruch czuje w odstępach nawet 2, 3 dniowych i z tym wiąże się moje pytanie: na tym etapie ciąży jak regularne i częste powinny byc ruchy maleństwa i czy w sumie można tu już mówić o jakiejś regularności? bo ja jak to ja zaczynam się oczywiście martwić:confused:
 
dziewczyny mam do was pytanko: jestem w 18 tyg i od jakiegoś czasu czuje takie delikatne bąbelki, puknięcia itp to samo co wy opisujecie, ze czujecie:-) mam jednak taką wątpliwości: ostatnie takie wyraźne sygnały od maluszka czułam wczoraj rano, ogólnie te ruch czuje w odstępach nawet 2, 3 dniowych i z tym wiąże się moje pytanie: na tym etapie ciąży jak regularne i częste powinny byc ruchy maleństwa i czy w sumie można tu już mówić o jakiejś regularności? bo ja jak to ja zaczynam się oczywiście martwić:confused:

mam ten sam problem, tylko raz na jakiś czas coś tam poczuje,ale sama nie wiem co to,czy to nerwowe jakieś :) czy to już to :) bo też strasznie nie regularnie...
A tu widzę,że już dużo wcześniej odczuwacie ruchy....i to niektóre dość intensywne :)
 
Nie martwcie się dziewczyny na zapas, ja też na początku tak miałam, że czułam ruchy w odstępach kilkudniowych. Teraz czuję codziennie, ale jednego dnia często, innego rzadko. Dziecko podobno prawie cały czas się rusza, tylko my takie "gruboskórne" jesteśmy i nie czujemy;-)
 
Ja czuję codziennie od rana do wieczora z różnymi odstępami czasu ale to może być kwestia indywidualna. Z tego co pamiętam w pierwszej ciąży czułam właśnie z kilkudniowymi przerwami. :-)
 
reklama
Gratuluję ogromnie wszystkim mamusią które już czują swoje maluszki :-) wspaniałe uczucie prawda :-)

my jeszcze ma nie czekamy ale już wkrótce sie doczekamy :tak:
 
Do góry