reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
A ja już w końcu mogę ze spokojnym sumieniem przyznać się, że od tygodnia czuję wyraźnie ruchy i delikatne kopniaczki :-) Dokładnie w tym samym terminie co w pierwszej ciąży.

Najbardziej wierci się gdy leżę na plecach, najintensywniej późnym wieczorem do północy, czuję jak się obraca i wyciąga. Rusza się tak bardzo i tak często, że mam pewne obawy co do charakteru i mojego samopoczucia jak jeszcze podrośnie. Zażyczyłam sobie aniołka a zanosi się na adhadowca :sorry2: Jak starsza siostra...

I wcale ale to wcale nie jest to przyjemne uczucie, jak to określiła moja mama: obcy reaktywacja :-D Takie wrażenie ;-)

Oczywiście pod ręką nic jeszcze nie czuć ani tym bardziej nie widać :-)
 
jeśli was to pocieszy , to moja ciąża chyba jest jedną w pierwszych , a na dodatek jest o tydzień wcześniejsza niż na suwaczku , no i również nic nie czuję...
i nie przejmuje się tym , na dopplerze wyraźnie serduszko bije, a malec chyba leniwy:-D i nie chce pukac do mamusi:-p z Vi też tak miałam :tak: poczułam w 18 tc pierwszy raz

 
Czuję! Czuję! Czuję!
Hurra!!! Już od jakiegoś czasu czułam bulgotki takie dziwne i delikatne ale od wczoraj czuje mocno dzidziusia! Czasem aż syknę tak mocno fisiuje ;) Ale to cudne uczucie! Wczoraj wieczorem już w łóżeczku tatuś smarował brzuszek i nagle zaraz nad wzgórkiem łonowym takie wybałuszenie ;) aż jękłam! Dzieczyny każda się doczeka! Dla tych, które są pierwszy raz w tym stanie piszę, że cudnie jest go czuć naprawdę!!!
 
Oj super sroczka, ze sie doczekalas.
Wczoraj wieczorem cos sie dzialo w moim brzuchu i nie wiedzialam za diabla co. Szwagierka polozyla mi reke na brzuch i mowi ze cos czuje, ze dziecko sie rusza. Nie wiem czy to mozliwe, ale jakos i tak milo bylo myslec, ze moze jednak:-)
 
gratulacje dla wszystkoich które już czują:tak::-D
a ja dziś jak wstałam rano i sie podniosłam to miałam wypukły lewy bok cały tak mi odstawał a na tym właśnie leżałam...
to tak jakby mi dzidzia się przekulała w brzuchu na lewy bok i lekko"wyskoczyła" ale nadal nie kopie:-D
 
reklama
Do góry