reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Mnie doktorek dziś zapytał czy już czuję?
Stwierdziłam że "coś" czuję, ale na 100% nie jestem pewna...

Po badaniu stwierdził, że na pewno to ruchy, bo mam już macicę wysoko...

No więc nie myliłam się do tego, że już czułam...
 
reklama
Alarafa to do kiedy bierzesz kwas foliowy ustala lekarz ale średnio jest to do końca 3 miesiąca.

Ania to jest 2 ciąża jesteś starsza bardziej świadoma a i może naczytałś lub nasłuchałaś się jakiś głupot i podświadomie Ci,ę to męczy;-)

Alex co 3 dni jest coraz wyżej:-D
 
alarafa.....ja też miałam takie info, że przez 3 pierwsze miesiące bierze się kwas foliowy, ale moja gin powiedziała,ze kwas foliowy bierze sie przez całą ciąże...najpierw w "czystej postaci" (np. Folik), a potem zastepuje się go preparatem witaminowym z kwasem foliowym (ja mam zacząc brac dopiero od 20 tyg ciąży)
Powiem tak, ile ginów tyle opinii - najwazniejsze, żeby zaufać swojemu


Ja niestety jeszcze nie czuje ani motylków ani babelków :-(a tak bardzo bym chciała już poczuć obecność mojego maluszka
 
Kobietki - ja jestem w 14 tygodniu ciąży i łykam folik codziennie 1 tabletkę; ostatnio zmieniłam lekarza prowadzącego na pracownika szpitala gdzie (chciałabym?) rodzić, ale się jeszcze do niego nie przyzwyczaiłam i nie zdążyłam się zapytać o tą kwestię - w piątek idę na wizytę i usg do ginekologa to się dopytam:)
 
a ja ostatnio gdzies od 3 dni nic nie czuje, czasem kichy sie przekotluja ale dzidzia jakas spokojna, babelki sie uspokoily ostatnio, a mi lekarz kazal brac kwas do 3 miesiaca, a potem same witaminy, w ktorych jest wystarczajaca ilosc kwasu
 
Mandrzejczuk ja mam tak samo, ostatnio się zastanawiałam czy dzidzia jeszcze tam jest:zawstydzona/y:
Alarafa a gdzie chciałabyś rodzić i do jakiego lekarza chodzisz?
 
no wlasnie i ja juz tak troche dygac zaczelam, nawet jak sobie leze spokojnie to dziubie brzuchol zeby zmotywowac dzidziolka do jakiegokolwiek ruchu...
 
Witaj Jolek27 - myślę oczywiście o Klinicznej w Gdańsku (na prywatny poród to mnie nie stać i chyba opieka w Swissmedzie nie jest tak profesjonalna jak w szpitalu przy Uniwersytecie Medycznym?).
 
reklama
Do góry