reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Jolek27 a Ty o jakim szpitalu myślałaś? Słyszałam, że wszystkie są dobre, ale w Pucku jest wyjątkowy (może bym nie proponowałabym tego w Kartuzach w okolicach trójmiasta)
 
reklama
Też się dziwnie czuję, bo brzuch ledwie się zaokrąglił, ruchów nie czuję, nie przytyłam, lecz schudłam. U lekarki wszystko ok, dzidzia jest, serducho bije.. Tylko tak jakoś świadomość "bycia w ciąży" dalej mam nikłą.. Czekam na te kopniaki i brzuszek :D
 
U mnie druga ciaza i niby powinnam czuc wczesniej ruchy dziecka. Kilka razy wydawalo mi sie ,ze to to, ale sama nie wiem. Wzdecia to tez nie byly. Powiem wam, ze czekam cierpliwie. Moja kolezanka jest w 3 ciazy i poczula dopiero w 20 tygodniu. Wiec nie mozemy sie bac tylko cierpliwie czekac.
 
Pewnie wiele z was mi nie uwierzy i napisze że to niemożliwe żeby czuć ruchy maluszka tak wcześnie, ale ja ja poczułam przedwczoraj pierwszy raz, bardzo fajne uczucie... Wiem na pewno że to nie są ruchy jelit bo to całkiem inne uczucie. Dziś rano jak leżałam sobie tak spokojnie w łóżeczku to poczułam znowu....:-D
 
u mnie jeszcze trochę czasu minie zanim poczuję maleństwo, nie dość, że jestem pierworódką to dopiero w 14 tygodniu i 5 dniu

ale tak jak każda z was nie potrafię się już doczekać :)
 
czytam Wasze wpisy i chciałam Was uspokoić, bo sama czułam wyraźnie ruchy kilka dni temu, 16t4dz i od tamtej pory cisza... aż tu nagle poczułam lekkie puk, puk :-D
 
reklama
Do góry