reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

mi wczoraj w nocy gdzieś o 3 nad ranem tak dziecko kopało , ze obudziłam mojego D żeby sobie potrzymał rękę na brzuszku:-p
i później jak się mała uspokoiła to poszliśmy spac :-D
fajnie , bo zawsze jak kopie tak że czuć na zewnątrz to tylko chwilę a teraz w nocy to normalnie z pół godziny
 
reklama
A mój maluszek jakiś delikatny jest bo czuję kopniaczki ale delikatne właśnie, takie pstryknięcia od środka. Oczywiście nie narzekam bo wiem co będzie dalej! Paula bardziej bulgotała i się przeciągała a ten maluch pstryka mnie i czasem się gdzieś wypnie. Ale codziennie daje znać a to ważniejsze od natężenia siły. Jeszcze tylko kilka dni i go obejrzę, oby wszystko dobrze!
 
Hurrrrrraaaa to na co tyle czekałam przyszło teraz jestem pewna że to mój aniołek komunikuje sie ze mną w końcu!!!!!!!:-)
 
u mnie juz coraz bardziej mocniejsze kopniaczki sa, caly dzien czuje tego malego szalenca ;-) wczoraj tak mi przyfasolila, ze az jeknelam
 
A ja nie wiem czy czuje czy nie... Niby jak sie skupie to wydaje mi sieod jakiegos tygodnia) ze czuje takie malenkie kopniaczki - bąbelki, ale jak sie nie wczuwam to nie czuje. Zastanawiam sie czy sobie poprostu nie wmawiam ze dzidzi mnie kopie....
 
no ja tez torche sie martwie... Jeszcze w dodatku to moja pierwsza ciaza i nie wiem czego mam sie spodziewac... Wszyscy mowia ze jak poczuje to bede wiedziala ze to to. Teraz tak jak pisalam, jak sie wieczorem na plecach poloze i bardzo chce cos wyczuc to wtedy rzeczywiscie często jakies smyranie, pukanie wyczuwam ale wcale nie jestem pewna ze to maluszek:-( Moze to moja wyobraźnia...
 
Wiecie ja na początku myślałam że mi w brzuchu burczy i ciągle coś zajadałam :) a jak położna ostatnio badała mi położenie dna macicy to mówi do mnie `Oo tu już ruchy wyczuwalne :-D` Dopiero po tym dotarło do mnie, że to maluszek daje o sobie znać a nie mój żołądek. :) Teraz od paru dni wieczorem już wyraźnie czuć przez brzuch ruchy.
 
reklama
Witam,
Ja poczułam pierwszy raz 11 grudnia.. było to pod koniec 15 tyg..
Jak przyłożyłam rękę to było czuc juz maluszka.. a teraz czasami daje nieźle we znaki:tak:
Pozdrawiam
 
Do góry