reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

zanka, alex - gratulacje!

daria... a rozmawiałas o tym z lekarzem? wydaje mi się,ze do 22 tyg. powinno sie zacząć czuc (a może nawet i poźniej), więc jeszcze masz czas. W końcu doczekasz się!!!!

Ja na wizytach nie mam sprawdzanego tetna dziecka, w domu tez nie mam doplera i tylko poprzez usg mogłam się przekonać, że wszystko jest OK (ale ostatnio mialam nadprogramowe usg 2 tyg temu i 4 dni temu - wiec luz)
A odkąd czuje ruchy dzidzi - jestem spokojniejsza
 
reklama
dariaa - ja też nic nie czuję,ale fakt że w ciągu dnia człowiek zalatany, a wieczorem jak się kładę to z miejsca zasypiam więc nie mam kiedy się wsłuchać. Ale chciałabym już czuć i wiedzieć ze wszystko ok.
 
wiecie co moje dziecko jest dzisiaj nadwyraz aktywne , szaleje w brzuszku , chyba wczoraj się wyspało bo dopiero wieczorem małe kopniaki czułam a dzis od rana szaleństwo , tylko żeby jutro pokazało się na usg co ma między nóżkami
 
Kochane ja od środy czuje cudowne kopniaki i jakieś przeciągania:-D To cudowne uczucie a pomyśleć, że to dopiero początek:-)

Ilonka życzę Ci żeby pokazało:-)
 
no właśnie misia to dopiero początek... hehe
poźniej już nie będzie tak cudownie jak nie będziesz mogła oddychać:-p
ja to myślałam że Vo mki żebra od środka połamie.. a była silna laseczką, nie powiem , jak taki klocek się urodził:-D
 
haha i ja się doczekałam :-):-):-) w końcu i mój maluch dał o sobie znać :-) cudowne to jest mąż chce też dzieciaczka czuć a tu psikus przez dotyk jeszcze nie czuć tylko tak głęboko w brzuszku a najbardziej aktywne jest jak trzymam Milcie na rękach normalnie jakby zaczepiał siostrę;-)
 
Do 24 tygodnia brak odczucia ruchów jest jeszcze w normie :-) Potem dobrze jest się upewnić, czy czasem łożysko nie wtrąca się w odczuwanie, niestety ma tu dużo do powiedzenia ;-)
 
A ja dziewczyny moge sie pochwalic,ze wczoraj wieczorem przed pojsciem spac moj maż wkoncu poczuł ruchy naszego synka:) tak sie chlopak wiercił,ze nie dalo sie nie odczuc:) a M jaki byl zadowolony:) teraz czuje sie ojcem:):):)
 
reklama
Do góry