reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

reklama
bra00721 ja mam tak samo:) moj malutki najwiecej "czadu" daje wieczorem, tak jak wczoraj:) dał prawdziwy popis swoich umiejetnosci:) tylko tatus jeszcze nie poczuł, ale mowie mu zeby byl cierpliwy a doczeka sie napewno:)
 
Moja mala lubi dac czadu jak siedze przed kompem po turecku, chyba jej wtedy niewygodnie, ale gdy ja chce spac to ona se wtedy pore na zabawy znajduje, a niech tanczy kiedy chce abym ja czula i wiedziala, ze jest wsio Ok.
 
A ja tez przed chwilką poczułam już takie delikatne kopniaczki, a wczesniej to czułam jakby bąbelki i wiercenie się. Jestem happy:-)
 
reklama
Do góry