reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Powiem Wam, tak zupełnie po cichu, że ja chyba też już czuję maleństwo:) Od trzech dni mniej więcej o tej samej porze czuję delikatne pukanie od środka, które ustaje jak tylko przykładam rękę:) Także z tego co tu czytam u Was, to już chyba też ruchy dzidzi, a nie żadne kiszki:) Super uczucie:)
 
reklama
moja wariuje z rana i na wieczor wlasnie jak siedze zbyt dlugo przy kompie, dzisiaj dawala jazzu rano jeden jedyny raz poczulam przez reke bo byl to tak mocny kopniak, ze nic mnie juz nie zmyli, ale fakt jak tylko ta reke przylozylam a potem moj maz swoja to harce sie skonczyly ;-) ale jest to piekne i niesamowite uczucie
 
Ja wyczulam pierwsze ruchy w 18 tygodniu, ale moje malenstwo rusza sie tylko kiedy leze w lozku i to nie zawsze. Poza tym te ruchy sa slabe i czasem nie jestem ich pewna. Ostatnoi bylam w szpitalu i nie mogli znalezc tetna dziecka, musieli zrobic USG zeby zobaczyc czy wszystko ok. Wtedy tez wyszlo, ze dziecko ulozone jest pleckami do moich plecow i stad te problemy ze znalezieniem tetna. Zastanawiam sie tez czy to moze miec wplyw na to slabe wyczuwanie ruchow dziecka?

Dobrze ze mam USG polowkowe we wtorek, bo troche sie martwie czy wszystko ok z dzidzia.
 
no hej dziewuszki ja już czuję dzidzie od jakiegoś czasu ale wczoraj co wyprawiała to głowa mała , nawet mój mąż wyczuł pod ręką kopniaczki a jaki szczęśliwy był :-) hmmm...powiem tak mina męża po pierwszym kopniaku - bezcenna
 
To prawda mina Taty - bezcenna ujelas to doskonale! , ja od tygodnia kontaktuje sie przez brzuszek z moim Aniołkiem;) Codziennie, najczęściej rano i wieczorem ;)
 
Mój mąż jeszcze nie miał okazji poczuc maleństwa, bo zawsze jak kopie to go nie ma w pobliżu, mam nadzieję, że teraz coraz częściej będzie okazja :)
 
Moje Małe też juz coraz silniejsze, bo ruchy czuć coraz wyraźniej...to już prawie kopniaczki ;-)Ja zaczełam czuć takie delikatne jakos w 18-19 tyg. A od tygodnia to już na bank wiem, że to dzidzi.

Bardzo chciałabym, żeby mój mąż też poczuł.....jak tylko mówie mu, że dzidzia się rusza to kładzie ręke na brzuszku, żeby tez poczuć, ale wtedy Małe rezygnuje z aktywnosci ruchowej....może jest obrażone na tatę...hehehhe
 
reklama
he he obrażone na tatę dobre :-) rada bynajmniej u mnie sprawdzone niech potrzyma dłoń dłużnej i nie rusza dzidzi się oszukać da i zacznie kopać
 
Do góry