reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

W końcu coś poczułam, jakby łaskotanie + bąbelki :-) Dałam sobie na wstrzymanie, a tu wieczorem taka niespodzianka :-)
 
reklama
znaczy wiem ze ma już ale są to mięciusieńkie płytki paznokcia :tak::tak:
tylko miałam na myśli że nie ma ostrych , które mogłabym poczuć jako takie konkretne skrobanie:tak:

 
Cześć :-) Chciałam się zapytać Was, czy jak dzidzia kopnie, i przyłożycie rękę to czujecie? Bo wczoraj dostałam najmocniejszego kopa:szok::-), miałam rękę na brzuchu i albo czułam albo mi się wydawało :zawstydzona/y::-p
 
Ja nie czuję pod ręką, bo tak pisały dziewczyny, jak rękę przykładam to maluch cichnie :) Czuję tylko czasem takie wybrzuszenie jakby gdzieś się dziecko wciskało. Nie sądzę żeby tyle siły już miało. Ale rano jak mam pełny pęcherz to mi macicę jakoś tak "wyciska" do góry, że mi wręcz sterczy :D I wtedy jeszcze bardziej czuć czasem wybrzuszenie. Trochę martwię się, że brzuch mam mały bo w pierwszej ciąży miałam mało wód i wolałabym się upewnić, że wszystko ok. Ale jeszcze tydzień muszę poczekać. Teraz pozostaje się cieszyć, że maluch pstryka i się przeciąga :D
 
czuje czuje czuje czuje!!!!!!!!!!!!!!!! Od wczoraj jestem pewna, ze to co czulam przez ostatnie 3 dni to sa to kopniaczki mojego malenstwa, sa delikatne jak na razie ale tak mnogie i inne, ze wiem ze to TO!!! Wczoraj jak kladlam sie spac to niezle dawala czadu, ale przez reke jeszcze nie czuc :-)

No i wyciek z sutkow nadal produktywny :zawstydzona/y:
 
Ja tez już jestem pewna że to nie moje kiszki tylko maleństwo daje znac o sobie ;-) teraz jedna za drugą tego doświadczamy
Super, gdzieś tam się rozpycha, gniecie no a jak brzuszek zacznie nam zniekształcac gdy podrośnie to dopiero będzie szczęście :-)
 
dziewczyny gratuluję kopniaczków, teraz będą juz tylko mocniejsze :) a moja córcia też cichnie kiedy przykladamy dłoń do brzucha. jeden jedyny raz udało mi sie poczuc ją pod palcami, ale jak zawolalam męża to przycichła i po kopniaczkach ani śladu :)
 
bra00721 ja mam dokladnie tak samo:) gdy tylko wolam męża że nasz synek wojuje to jak tylko przyłoży rękę do brzucha to cichnie:)
 
reklama
Ja też już jestem pewna że to są ruchy dziecka:) Czuję jak dziecinka brzuch dotyka, pcha leciutko, najbardziej czułam wczoraj w pociągu, jak siedziałam w niewygodnej pozycji:)
 
Do góry