reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

Dziewczyny czuję już swojego szkraba kochanego!
Najbardziej wieczorem w łóżeczku już i nawet czasami pod ręką poczuję wyraźny ruch!
Ja czuję mojego bąbelka codziennie, a od dziś kopniaczki czuć przez brzuch:-),więc już cała rodzinka ma kontakt z maluszkiem :-)
Mamusią które już czują swoje dzieciaczki GRATULUJĘ

Ja dzisiaj też czułam malucha głównie w samochodzie. I od kilku dni czuję już codziennie leciutkie puknięcia. Ale pod ręką jeszcze nie. Ale grunt, że w ogóle już czuję coś :D

no to super gratulacje!!!


A moje maleństwo dziś szaleje. Bylam w kościele na rekolekcjach, to żwawo reagowało na dźwięki pieśni, a teraz to pukało,że przez skóre było czuć jak przyłożyłam dłoń

muzykalne maleństwo będzie :-D


Maluchy też maja bardziej leniwe dni:tak: moje kopią na zmiane i praktycznie cały dzień czuje kopanie:-D

ty to w ogóle wzmożoną akcje masz a jak zaczną jednocześnie kopać to dopiero będzie istny mecz albo ring:-D


Ja niestety na razie nie czuję, ale to jeszcze wcześnie w stosunku do nas. Za to mąż mi dzisiaj rano przystawił ucho do brzucha i twierdzi ze słyszał chlupanie. I nie było to bynajmniej chlupanie jelitowe, bo takie bulgotki, jak twierdzi, potrafi rozpoznać. Podobno było słychać jakby się woda przelewała. A jak trochę pogadał to się wzmogło na chwilę. Ciekawe, ale ważne że ma chłop radochę. Teraz to mi już spokoju nie da...

udany jest ale jak mu to sprawia przyjemność to i tak nie przemówisz do rozsądku że to nie to i dopiero jak naprawdę poczuje maleństwo to sie dopiero zdziwi ;-)

i u mnie od wczoraj w końcu pojawiły się wyczekiwane kopniaczki :)czuć albo takie ruchy,jakby kręcenie w środku,ale również jak się przyłoży rękę to są wyraźne kopniaczki, mąż już też czuł :) więc potwierdzone,nie tylko mi się wydaje :)
Trzymam kciuki za wszystkie Wasze kopaki ;):D
ja już się trochę uspokoiłam, bo przez ostatnie przeziębienie i niesamowity kaszel, myślałam,że coś się stało...
też wielgachne gratulacje

my ciągle czekamy.... już się nie mogę doczekać
 
reklama
dziewczyny ale mam aktywną córeczkę ;D jak zaczęła się wiercić wczoraj , tak czułam ją przez cały wieczór, wstaję dziś i wita mnie to samo ;))) czy może być piękniejszy poranek? ;))) wcześniej czułam ją od czasu do czasu, a takie serie się nie zdarzały. Czuć, że bulgotek rośnie ;))))
 
ja chyba wczoraj poczulam takie male puk...ale mowie to bardzo cichutko, bo nie jestem pewna, jednak bylo to cos innego niz to co czulam do tej pory, wiec czekam dale na jakies wyrazniejsze oznaki...
 
sylwia poleż sobie spokojnie ale nie kładź rąk na brzucu ani nic, tylko leż i wypij coś zimnego , później bardzo ciepłego i znów zimnego:tak: to powinno poruszsyć dzidzię i zacznie skakać ;-)
ale nie doytykaj brzuszka:tak:
 
Kamcia ma rację, to pomaga ;)

Z moją córeczką jest tak, że jak przyłożę rękę do brzucha kiedy się rusza to wtedy przestaje, a jak zabiorę rękę to znowu zaczyna :)
 
reklama
Nasz dzindziol też już daje porządnie znać, czuć jak się położy rękę na brzuchu. TZ dzisiaj dostał pierwszego kopniaczka w dłoń, ale miał minę zaskoczoną, oczy mu się zrobiły jak spodki :-)
 
Do góry