reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ruchy i kopniaczki naszych maluchów

A moje maleństwo dziś szaleje. Bylam w kościele na rekolekcjach, to żwawo reagowało na dźwięki pieśni, a teraz to pukało,że przez skóre było czuć jak przyłożyłam dłoń
 
reklama
Ja niestety na razie nie czuję, ale to jeszcze wcześnie w stosunku do nas. Za to mąż mi dzisiaj rano przystawił ucho do brzucha i twierdzi ze słyszał chlupanie. I nie było to bynajmniej chlupanie jelitowe, bo takie bulgotki, jak twierdzi, potrafi rozpoznać. Podobno było słychać jakby się woda przelewała. A jak trochę pogadał to się wzmogło na chwilę. Ciekawe, ale ważne że ma chłop radochę. Teraz to mi już spokoju nie da...
 
i u mnie od wczoraj w końcu pojawiły się wyczekiwane kopniaczki :)czuć albo takie ruchy,jakby kręcenie w środku,ale również jak się przyłoży rękę to są wyraźne kopniaczki, mąż już też czuł :) więc potwierdzone,nie tylko mi się wydaje :)
Trzymam kciuki za wszystkie Wasze kopaki ;):D
ja już się trochę uspokoiłam, bo przez ostatnie przeziębienie i niesamowity kaszel, myślałam,że coś się stało...
 
Twoj slyszy chlupanie, a moje bicie serduszka i jak mu mowie, ze moze to moje to ona uparcie, ze moje to przeciez w piersi a nie w brzuchu no i ze moje to bije wolniej ;) wczoraj jak postukalam troche w brzuch to tak pod pepkiem ciut nizej cos mi odpowiadalo, ale nie dam se reki uciac, ze to na bank malutka
 
sylwia bo nie tylko u każdej kobiety jest inaczej ale i każda dzidzia ma pewnie inaczej :) A może twoja najbardziej buszuje, fika i wierci sie w nocy, kiedy śpisz? ;)))
 
reklama
hm...nie wiem bo spie :-D
a tak powaznie to pewnie dzidzia nie moze sie przebic przez warstwe tluszczu mamusi i dlatego jeszcze nic nie czuc :D:D
czasami cos puknie ale nie jestem przekonana ze to to na co czekam ;(
 
Do góry