reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy i kopniaczki dzidziuniów

Moj Mateuszek wierci sie na wszystkie strony a czasem tak pecherz ucisnie ze mam wrazenie ze moglabym chodzic do toalety caly czas.
A tak lubie jak kopie:)))))
Mnie na Matrixie tez kopal sporo:)))))

Ja mam rano tez klopoty ze wstawaniem...

Wiosna juz niedlugo, tylko czemu wrocil mroz????!!????
 
reklama
A my wczoraj bawiliśmy się na całego na ostatkach. Wytańczyliśmy się chyba za wszystkie czasy ;D ;D ;D ;D ;D ;D A Kubie najwyraźniej się strasznie podobały takie podrygi, bo jak tylko siadałam żeby odsapnać to tak mnie kopał, że aż brzuch podskakiwał, a jak zaczynałam tańczyć zaraz się uspokajał ;D ;D ;D ;D
Mamusi syneczek wie co fajne ;D ;D
 
Witam wszystkie Mamusie. Dawno mnie nie było. Mój maluszekostatnie kilka dni bardzo leniwysię zrobił.Trochę mnie to martwi, ale we wtorek idę do lekarza więc sie myślę uspokoję. Jestem troche przeziębiona i mąż mówi, że jak mamusia się źle czuje to Maluszkowi też jakoś nie do zabawy i to dla tegp. Mam nadzieję, że ma rację i wszystko jest OK.
 
Sumka - mój robił dokładnie to samo tydzień temu na imprezce :D
Poza tym mój mały kopie sobie od czasu do czasu - nie czuję go ciągle, ale za to jak mi przywali z półobrotu to potrafię aż jęknąć z bólu :) albo podskoczyć na krześle...bierze mamusie znienacka ;D
 
W sobote bylismy naślubie kolezanki - i w kościele moja Malutka - tak dawal czadu, ze myślałam (nie dosć, ze sie - przez Nią!- spoxniałam - co kilka min - wc:) to jeszcze myślałam, ze posiusiam sie w kościele!:)- bo kopała w pęcherz- non stop przez ponad godziną!:)
 
Nasz Sebcio przez cały dzień z małymi przerwami na odpoczynek ,mocno kopie fika i się rozpycha, a my tylko obserwujemy jak moj brzusio faluje na rozne strony jak morze podczas sztormu :) Uwierzcie to naprawde cudowne zajecie przygladac sie jak nasza pociecha sie porusza !!!
 
Mój maluszek tez fika cały czas, ale szczególnie upodobał sobie wieczór, jak mamusia próbuje zasnąć, to on zaczyna swoją gimnastykę ;D
wspaniałe uczucie :)
Ja też uwielbiam patrzeć jak mój brzuchol podskakuje i faluje pod wpływem ruchów mojego skarbka.
 
Cześć Ewunia, fajnie by było gdyby tak Tojej córeczce zostało, jak już się pojawi...
Taka grzeczna dzidzia... tylko je i śpi :) Świetna sprawa!
 
reklama
Taaak....:))) Tylko, że ten nasz zewnętrzny świat troche ciekawszy od brzuszkowego i dzidzie już takie spokojne napewno nie będą :D :laugh: :angel: Moja Milka ma swoje pory skakania w brzuszku no i to jest niestety noc i wcześnie rano...... Ale może jej sie jeszcze odmieni ;D :D
 
Do góry