reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ruchy dziecka

reklama
Kazik dał mi wczoraj niezle popalić:) nachyliłam sie aby przebrac Stasiowi pieluszke i gdy próbowałam sie podniesc juz nie mogłam, poczułam bardzo silny ból z lewej strony brzucha, ból momentami narastał a momentami stawał sie troszke bardziej mozliwy do zniesienia. strasznie sie martwiłam, ale gdy polozylam sie na boczku nagle poczułam jak moj synek łaskawie sie przesunął, ból ustąpil jak ręką odjął:)
 
Ten mój Pataszon od dwóch dni nie daje mi spać... Polubił do leżenia mój pęcherz i robi sobie łóżko wodne na nim ;/
Dziś ułożył się tak wysoko że myślałam że mi skórę na brzuchu rozerwie. Jednak mam małego brzuchola a on dość spory jest. Dopiero jak siusiu zrobiłam to poczułam jak Babol przesuwa się niżej...

Martaik mi też po lewej stronie czasami wyskakuje taki ból po czym się że Młodzież mi się tam nogą albo głową zaparło... Głupi ten ból jest, tak jakby mi ktoś długopisem mocno po skórze od wewnątrz pisał.
 
Mnie dretwieja zebra z prawej strony ,od ulubionej pozycji moich dzieci...i z V tak mialam i teraz z Leo tak mam :shocked2:
 
Moj maz szczesliwy, bo przedwczoraj udalo sie mu wyczul maluszka :) Wprawdzie nie zalapal sie na widok, jak mi lekko "sama" skora sie wybrzusza, ale jak reke przylozyl, to czul, ze COS sie rusza/pulsuje, a puls to na pewno nie byl :)
 
Z tymi facetami to jest wesoło:) mój mąż wczoraj odkrył z zaskoczeniem ze w moim brzuchu ktoś jest:):):) myslałam ze padne, to juz druga ciąża a ruchy czuł czesto...ale w koncu do niego dotarło ze to nie bociany przynoszą dzieci:)
 
Moja dzidzia juz tak mocno nie raz zaczyna kopać,że czasem mam wrażenie ,że przebije mi skóre na wylot hehhe:-D Mój S jak kładzie reke to nie raz aż mu tak reka podskoczy tak sie dzidzia tam pcha:-D
 
pierwsze ruchy poczułam w 16 tygodniu i to wydawało mi się, że to w kiszkach coś się rusza :-D dopiero jak mąż zaczął 'badać' brzucholka, dokładnie wyczuł że to synek i potem już z każdym tygodniem coraz silniej dawał o sobie znać. Teraz tak rozrabia, że tylko brzuch faluje na różne strony, czasem jakaś gula wyskoczy niespodziewanie ;) Mąż nie raz oberwał w ucho, jak przykładał je do brzucha, żeby podsłuchać co mały robi :)
 
reklama
Nie ma sie czym chwalic,ale dzis nasz synek po raz pierwszy mnie poddusil.To prawda mam malego terroryste(jego kswyka szpitalna) w brzuchu,ale dzis doprowadzil mnie do calkowitego braku powietrza.Identycznie jak jego siostra w tym samym okresie ciazy :confused2:
 
Do góry