reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój psycho-fizyczny naszych pociech

reklama
redaktorka - no to super! gratuluje takiej chrzesnicy ;-)

Ale co do tej roznicy to ja bym polemizowala .... hehe .... moze to sie sprawdza w tej samej plci, ale u mnie ( moj brat starszy o 5 lat ) to sie nie sprawdzilo. Moj bra byl dla mnie okropny, zawsze mnie w cos wrobil, zawsze na mnie zwalal, skarzyl na mnie i jak gdzies szlismy razem, to kazal mi isc 5 metrow za soba, zeby go koledzy nie zobaczyli ze mna;-)
No ale teraz jest naprawde super. Ale jako dzieci, to koszmar ;-)


Postepow u Mateuszka wiekszych nie widac. Mysle,ze duzo sie nauczy jak sie nim babcia zajmnie. Bo przy mnie to on sie za specjalnie nie wysila.
 
redaktorko no pieknie gratulujemy takich postepow!!!! :) fktycznie tak jak dziewczyny pisza te nasze dzieciaczki to takie malpki albo papugi :D papuguja wszystko co sie da :D

hihi u nas nie ma tez jakis duzych postepow.. mala tylko coraz wiecej mowi :D
 
Sara zaczela mowic "sisi" :-) Ale jak ja sadzam na nocnik to i tak z niego zwiewa i sika na dywan :-pJeszcze ani razu nie udalo sie jej nasikac do nocnika :-p

A co do genialnego dziecka - jak Sara ma byc to bedzie ;-);-);-)
Ale w wolnej chwili obejrze sobie ten link, ktory wkleilas Ipanema :-):tak:
 
nie wiem co w linku, bo jakoś nie mam weny do oglądania, moje zdanie jest takie, że od nas najwięcej zależy, a to ile i jak czasu poświęcimy teraz naszym dzieciom tylko zaprocentuje w przyszłości, powiedziałam co wiedziałam:-p
 
reklama
Do góry