reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych pociech - pierwszy zab, pierwszy krok, pierwsze slowo....

A u nas:happy2::happy2:

6 rano- mleczko

9 -kaszka ja mieszam z owockami lub z warzywkami

12 mleczko bo idziemy na spacerek

2-obiadek,ale to nie zawsze sie udaje...zwykle tylko pare lyzek

5 deserek lub warzywka

u nas mala idzie spac 730-8 no i wtedy do spania tez mleczko


W nocy niestety:-D:-Dczasami jeszcze dwa razy wybudza sie do jedzonka,na mleko:happy2:

Jak widac u nas przewaga mleka na razie...mala nielubi ani biszkoptow chrupek ani co musi wlozyc troszke wiecej wysilku w ciumkanie:-Dpoczuje cos wiekszego na jezyczku zaraz wypluwa...
 
reklama
Dziewczyny, zobaczcie reakcje mojej Lilki na chrupka. Myslalam, ze padne ze smiechu. :-D:-D:-D:-D:-D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=b8q_70mRh7A"]YouTube- Lily pierwszy chrupek[/ame]
 
mój mały tez dzisiaj pierwszego chrupcia jadł, ale jakoś potraktował to jakby całe życie chrupki jadł :D
 
A u nas takich chrupeczkow nie ma :-( ale 4 marca zawitamy w Polsce,wiec zapewnie kupimy :)

A i mamy 6-tego zęba :szok:szybko, ostatni wyrósł 11 dni temu ;-)
ale dalej nie raczkujemy i samodzielnie nie siadamy,cóż musi byc coś za coś :-D
 
A u nas takich chrupeczkow nie ma :-( ale 4 marca zawitamy w Polsce,wiec zapewnie kupimy :)

A i mamy 6-tego zęba :szok:szybko, ostatni wyrósł 11 dni temu ;-)
ale dalej nie raczkujemy i samodzielnie nie siadamy,cóż musi byc coś za coś :-D


Gabi, jak to nie ma. Ja tez w Uk i u mnie sa :-)
W kazdym tesco czy asdzie a nawet w bootsie.

Organic Carrot Sticks | Organix Brands Ltd
Organic Sweetcorn Rings | Organix Brands Ltd

a tu ciasteczka

Organic Soft Rusks | Organix Brands Ltd

Moja juz zasmakowala ;-)
Chrupki i ciasteczka sa bardzo miekie i sie rozpuszczaja szybko w buzi u dziecka tak aby sie nie zakrztusily


Moja Lilka ma jak narazie 2 zabki a reszty nie widac.
Od wczoraj sama podciaga sie o szczebeliki lub lozko i wstaje, strasznie jej sie ta nowa zdolnosc podoba :-)
 
reklama
Do góry