reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwoj naszych maluszkow

u nas benio juz przewraca sie fajnie z pleckow na brzuchol :) najbardziej lubi sie czyms wspomoc wiec ciagnie za kołdre i tak sie przeraca :) albo wyciaga raczki i za moj palec sie podciaga sam ;)

a wczoraj chcialam go podniesc biore pod plecki a ten w powietrzu mi fiknal na bok i brzuch i spadl na lozko...i w smiech a ja prawie zeszlam na zawal..eh...:baffled:
 
reklama
Tymcio podaje sobie czasami zabawki z jednej rączki do 2giej co mnie bardzo cieszy, no i złapałam go wczoraj na tym że łapie się za kolanka, wszystko co weźmie do rączki ląduje w buźce, nawet smoka sobie sam przekręca i bierze na lewą stronę tam gdzie go dziąsełka swędzą, smoka potrafi tez sobie wyjąć i wsadzić ponownie :D z plecków obraca się na boczki bardzo niechętnie ale już potrafi, główkę trzyma tak prosto że aż czasem się boję tzn jak go trzymam ala na siedząco pleckami do mnie (jego ulubiona pozycja wszystko wtedy widzi) to nie chce w ogóle główki o mnie oprzeć wręcz się tak czasem pręży jakby robił brzuszki a najśmieszniejsze jest to że potrafi główkę podciągnąć do brzuszka nawet na leżąco sam, bez żadnej pomocy - mój mały siłacz :-):-)
 
Aestima
Bo Miesio to nocny marek :-)


A to Olus na brzuszku
20101022022.jpg

i jego siostrucha
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczyny czy to możliwe, że Marysia pokazuje już, że chce iść na rączki? Kiedy leży w foteliku wyciąga wyprostowane ręce do przodu w takim wyraźnym geście "weź mnie stąd":) Słodkie to ale nie wiem czy to rzeczywiście to oznacza:sorry2:
 
Do góry