reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

etka ja jakoś nie mogę naładowac, a mam też filmy jak tańczą i się bawią. Próbowałam już 4 razy i dupa, jak długo Ci to zajmuję. A może ja mam za słaby przesył i nic z tego nie będzie
 
reklama
Agulka chwilę czekałam...to zależy od dlugości nagranego filmu...wtedy dłużej Ci się ładuje....
Na jaki dajesz serwer????
Ja dawałam na You Tube i Wrzute i też mi nie chciało wejść :baffled:
A teraz popatrzcie jaka z mojego Bartka jest ci...a :laugh2:
Ola i Bartek 30.06.2008
 
Kasia, Etka, teraz to już na BB czasu nie będziecie mieć, bo będziecie biegać za Waszymi chłopakami:-D;-)

Majandra na BB to zawsze znajdę chwilę czasu, aby choć napisać co u Nas :-) np jak teraz Kubuś smacznie spi a ja czytam co u moim kobietek z forum :laugh2:

Krzysio jest teraz na etapie samodzielnego stania to jego ulubiona pozycja:-D
Gada i śpiewa na zmiane po swojemu jak nakręcony:-D najczęściej na cały głos:rofl2:

To Kochana jak już sam stoi to niedługo niedługo Kuba też tak zaczynał najpierw sam stał a potem .... kroczek, jeden, drugi i proszę :-)

Etka, Kasia jestem pod wrażeniem jak wasi chlopcy slicznie dreptają , są supererowi:tak: a ja się wczoraj ich naoglądalam i dziś śnilo mi się że Mateuszek też już chodzi:rolleyes: ale to byl tylko sen:-( bo Mateuszek dopiero teraz zaczyna się puszczać i samodzielnie stać:tak:

No to niedługo sen stanie się jawą :-)

Adaś puścił sie i przeszedł 2 kroczki sam dwa dni temu, ale się przestraszył i klapsnął na pupkę. Teraz się panicznie boi jak nie trzyma się czegoś.

GRATULACJE!!!!!!
Kasi Kubalek dłuższy dystans przeszedł jak Bartek ;-)
Mój się boi bo on z tych "bojących się dup..." ale trzeba teraz patrzeć uważniej bo mi wchodzi dosłownie w każdy zakamarek...a do tego Olka coś zaczyna mi go dźwigać....
A pokażę Wam jak Olka z nim tańczy...jak się film załaduje:tak:

Filmik super!!!! A tak to prawda Kuba nalezy do tych odważnych, nawet jak upadnie to zaraz wstaje i idzie dalej :-)
 
W końcu mogę sie pochwalić- mój Damian już całkiem sprawnie pełza no i ślicznie podnosi sie do wstawania:-) . Potrafi ładnie sie podnieść do pozycji klęczącej i ślicznie sie wspiera o co tylko może:-D:-D:-D I powiem wam, ze aż mi łezka w oku sie zakręciła jak pierwszy raz udało mu sie dźwignąć :sorry2:
 
W końcu mogę sie pochwalić- mój Damian już całkiem sprawnie pełza no i ślicznie podnosi sie do wstawania:-) . Potrafi ładnie sie podnieść do pozycji klęczącej i ślicznie sie wspiera o co tylko może:-D:-D:-D I powiem wam, ze aż mi łezka w oku sie zakręciła jak pierwszy raz udało mu sie dźwignąć :sorry2:



gratuluje i zazdroszcze!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry