reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

reklama
U nas w lato wyszly dolne piatki a w listopadzie pokazaly sie gorne i juz prawie sa wyzniete.
 
musze sie wam pochwalic geniuszem mojego dziecka :-D tak jak corcia asi pieknie maluje tak moj piotrus niesamowicie sprawnie uklada puzzle. duze, male- jakie mu w rece wpadna. oczywiscie bez przesady, nie uklada 2000szt lasu jesienia ale rysunkowe ulozy kazde, ktore maja do 30 sztuk. najwieksze jakie ma maja jakies 5 cm na 5 cm, najmniejsze 3/2. (oczywiscie sztuka, nie caly obrazek). moja mama jest przedszkolanka i mowi, ze tak niekiedy dzieci w starszakach nie potrafia. tylko pierwszy raz potrzebuje sciage- potem radzi sobie sam. zaraz poszukam czegos na allegro zeby pokazac wam jakie mniej wiecej mamy.
 
Iza, to tylko pogratulowac Piotrusiowi:tak:
mojej kolezanki corka tez szybko i ladnie ukladla puzzle. jendak Julitki nie interesuja:no:, jest zbyt niecierpliwa
 
reklama
Do góry