reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

U nas tez lizanie juz bylo, dlubanie w nosie w fazie przemijania, za to namietnie wystawia jezyk na wierzch i pokazuje go wszytskim w kolo
 
reklama
bylam wczoraj u kuzynki, ktora ma o pol roku starszego chlopczyka od naszych maluchow i to co zobaczylam normalnie mnie zszokowalo. maly ma perfekcyjnie obcykana komorke i wszystkie gry w niej. sam sobie wlaczy co chce, wybierze gre, zatwierdzi albo przejdzie do innej i gra w kazda z nich! co o tym myslicie?
 
bylam wczoraj u kuzynki, ktora ma o pol roku starszego chlopczyka od naszych maluchow i to co zobaczylam normalnie mnie zszokowalo. maly ma perfekcyjnie obcykana komorke i wszystkie gry w niej. sam sobie wlaczy co chce, wybierze gre, zatwierdzi albo przejdzie do innej i gra w kazda z nich! co o tym myslicie?
ja jestem przeciwna żeby dzieci w tym wieku miały stycznośc z tego typu urzędzeniami i grami uważam że wcale dobrze to nie wpływa na ich rozwój:no:
 
Nie powiem,ze Mateusz nie bawi sie naszymi komorkami,szczegolnie S,bo on ma obie rozsuwane,ale to na zasadzie dzwonienia do pana, no chyba,ze uda mu sie cos wlaczyc to jest radocha,ale to nie my je dajemy do raczek, kradnie nam;-) Tez nie jestem zwolenniczka tego typu "zabawek"
 
bylam wczoraj u kuzynki, ktora ma o pol roku starszego chlopczyka od naszych maluchow i to co zobaczylam normalnie mnie zszokowalo. maly ma perfekcyjnie obcykana komorke i wszystkie gry w niej. sam sobie wlaczy co chce, wybierze gre, zatwierdzi albo przejdzie do innej i gra w kazda z nich! co o tym myslicie?

Wiktorek oprocz obcykania komputera ma tez w jednym palcu gry na ich komorkach. moje zdanie- GLUPOTA!!!!
 
Ja osobiście jestem przeciwniczką co innego nauczyć dziecko jak ma zadzwonić wrazie czego po pomoc a co innego dawać do zabawy:tak: choć nie ukrywam że i u nas tak jak u Justyna młoda często nie wiadomo kiedy i nie wiadomo jak wchodzi w posiadanie któreś komórki;-)
 
reklama
Do góry