reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

Staram się, ale on nie chce. Raz na kilka dni usiądzie na kibel (z nakładką) i tyle. Na nocnik nie chce siadać. Po domu biega bez pieluchy, tylko jak babcia jest, to ma pieluchę, bo moja mama nie jest zwolenniczką tej metody. :no::sorry:

EDIT: Od soboty zaczął wstrzymywać, tzn. nie zrobi siku póki nie założymy mu pieluchy. Nie wiem, co o tym myśleć.
Ze Staskiem tez dlugo probowalam...i niestety moje dziecko jest uparte i tylko sznataz i przekupstowo dziala...Bo sila nic nie zdzialam - krzyk i pisk. Kupilam ptysie z cukrem(tzn specjalnie caisteczka )jako nagrode za siusiu. I przez pierwszy tydzien ostrego treningu pytalalm sie go czy chce ptysia, on oczywiscie taaaaak wiec zrob siusiu. I za kadym razem siadal, az po kulku dniach zrobil. Teraz juz wola ( ale bywa ze nie:zawstydzona/y:) i siada bez presji ciastka. Chyba zapomnial o tej nagrodzie. Oczywiscie jak robi siusiu jest wielkei braowo i tearz sam sobie bije!
Za to kupke nie zrobi i tyle. A po nocy czasem pielucha cala nawalona a czasme sucha jak wior:eek:
 
reklama
No ale inne metody na pewno. NO przeciez COS Macius lubi: bawic sie albo czytac albo jesc albo obejrzec bajke(1!) wiec moze sprobuj te metoda.
Niestety. Żadna forma szantażu nie skutkuje :no: Nawet szantaż jedzeniem :sorry:

A poza tym nie sądzę, by to była zdrowa dla psychiki dziecka metoda:sorry:
 
Ostatnia edycja:
majandra, rob jak uwazasz. ja nie mam nic przeciwko temu, bo to nie moje dziecko.
jednak radze Ci to z dobroci i doswiadczenia.
 
No to moral taki,ze Macius nie chce lub nie czuje sie gotowy skoro wyprobowalas wszystkie metody. I po dobroci i przymusem, no i te mniej wychowawcze:-p A co tam trzeba wszystkiego sprobowac,a noz widelec uda sie. Poczekaj troche i pozniej sproboj. Corka znajomych zaczela robic na nocnik za pieniadze:szok:
 
reklama
. A po nocy czasem pielucha cala nawalona a czasme sucha jak wior:eek:
to tak jak u nas
U nas jest tak, mały często chce pić, więc jest taka zasada. Jak zrobisz siku dam Ci pic:tak::tak::tak: i tak też robimy
ja tak samo Mateuszowi mówiłam i skutkowałam bo on pic to mógł by litrami :sorry:ale coś od wczoraj zdarzaja mu sie wpadki i się zesika:eek:
Majandra ja bym na razie na Twoim miejscu oodpuściła może to jeszcze nie jego czas:sorry:
 
Do góry