reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

No więc tylko i wyłącznie na bosaka lub w skarpetkach z abs. Te co wkleiła Agulka wg niej nie nadają się, a te co wkleiła Luandzia tym bardziej. Te skarpetki z abs na całej powierzchni stopy poleca. A wykrzywianie nóżki niby standard, ale trzeba obserwować i na półtora roczku, jak nadal będzie wykrzywiać do ortopedy się skierować.


julitka ma takie jak wkleila agulka i bylam prekonanna, ze sa dobre, bo mieciutkie prawie jak skarpetka, tyle ze cieplejsze, bo izoluja:sorry2:
poza tym to mala biega w rajtuzkach, to tez zle? nie ma problemu ze slizganiem sie.
nie puszcze jej na zimna podloge i plytki calkiem bosa nozka, juz i tak mam wrazenie, ze bez bez ciapkow marznie, ale ja hartuje. a znow nie zaloze skarpetek z ABS na rajtuzki, w ktorych chodzi.
 
reklama
Majandra - czy powiedziała czemu skarpetołapcie wklejone przez Agulkę są be? Bo czymże różnią się od skarpetek z absem? Zawitkowski oprócz skarpetek z abs poleca takie skarpetołapcie.
Wiesz co, mi się wydaje, że ona nie do końca zrozumiała jakie mam na myśli. Ale jeśli tak to twierdzi, że są za śliskie. Nic poza tym. Trzeba spytać Agulki, jakie są naprawdę.
 
Ja mam takie (tzn Stas) i nie są śliskie, ani nie mają twardej podeszwy, moim zdaniem nie roznai sie wiele od skarpetek z ABSem. Hmm, chyba jednak skarpetki mają bardziej miekka podeszwe, ale mysle ze roznica jest dosc subtelna.
 
Wiesz co, mi się wydaje, że ona nie do końca zrozumiała jakie mam na myśli. Ale jeśli tak to twierdzi, że są za śliskie. Nic poza tym. Trzeba spytać Agulki, jakie są naprawdę.

wg mnie nie sa sliskie

majndra, jak mozesz to przeczytaj moj post, co jest przed twoim, bo byly prawie w jednym czasei anpisane i moglas nie widziec.
najbardziej mnie interesuja rajtuzki
 
Majandra - czy powiedziała czemu skarpetołapcie wklejone przez Agulkę są be? Bo czymże różnią się od skarpetek z absem? Zawitkowski oprócz skarpetek z abs poleca takie skarpetołapcie.

Zuzka miała takie i się w nich ślizgała ale może dlatego że jeszcze nie chodzi tak sprawnie (chociaż po dzisiejszym dniu już trudno tak powiedzieć;-))
wydaje mi się że rajstopy są ok jeżeli tylko Julitka się nie ślizga
 
troche nie na temat: carioca, zauwazylas, ze nasze dzieci na suwaczku maja identyczny wiek, a w rzeczywistosci tak nie jest:sorry2: ktora sie kopnela w dacie?
 
reklama
Do góry