reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój naszych dzieci

Mateusz też nosi takie niby bamboszki. Staram się kupować z ZetPola,bo oni mają wyprofilowaną wkadkę. Na pewno nie będę puszczała go w skarpetkach,bo u nas jest za zimno,a mały ma już wystarczająco chłodne stópki za mamą
 
reklama
No więc tylko i wyłącznie na bosaka lub w skarpetkach z abs. Te co wkleiła Agulka wg niej nie nadają się, a te co wkleiła Luandzia tym bardziej. Te skarpetki z abs na całej powierzchni stopy poleca. A wykrzywianie nóżki niby standard, ale trzeba obserwować i na półtora roczku, jak nadal będzie wykrzywiać do ortopedy się skierować.
 
No więc tylko i wyłącznie na bosaka lub w skarpetkach z abs. Te co wkleiła Agulka wg niej nie nadają się, a te co wkleiła Luandzia tym bardziej. Te skarpetki z abs na całej powierzchni stopy poleca. A wykrzywianie nóżki niby standard, ale trzeba obserwować i na półtora roczku, jak nadal będzie wykrzywiać do ortopedy się skierować.

to mnie zaskoczyłaś przecież jest zima :confused::baffled: i będzie mu zimno mi by było zresztą mi zawsze jest zimno:zawstydzona/y::-p
 
to mnie zaskoczyłaś przecież jest zima :confused::baffled: i będzie mu zimno mi by było zresztą mi zawsze jest zimno:zawstydzona/y::-p
Oj, Nuśka, to że Tobie zimno nie znaczy, że małemu też będzie. Weź pod uwagę to, że nasze dzieci będą zimą biegać po mieszkaniach, więc stopy będą miały ciepłe. Moja rada: hartuj go póki czas. My niedawno wróciliśmy z dworu i Maciuś był spocony, zaiwaniał z kolegą na raczka po chodniku:szok::tak: Miał na sobie body na krótki rękaw, bluzę, rajstopki i spodnie. Nawet czapki mu nie zakładałam, bo wiedziałam, że się spoci.

Możesz zakładać grubsze skarpety lub 2 pary cienkich lub rajstopki i skarpety.
 
Oj, Nuśka, to że Tobie zimno nie znaczy, że małemu też będzie. Weź pod uwagę to, że nasze dzieci będą zimą biegać po mieszkaniach, więc stopy będą miały ciepłe. Moja rada: hartuj go póki czas. My niedawno wróciliśmy z dworu i Maciuś był spocony, zaiwaniał z kolegą na raczka po chodniku:szok::tak: Miał na sobie body na krótki rękaw, bluzę, rajstopki i spodnie. Nawet czapki mu nie zakładałam, bo wiedziałam, że się spoci.

Możesz zakładać grubsze skarpety lub 2 pary cienkich lub rajstopki i skarpety.

Mogę pewnie że mogę
A ile dzisiaj bylo u Was stopni u nas nie było aż tak ciepło?
 
Dzięki Majandra ja właśnie tak robię że zakładam Zuzce skarpetki z abs-em albo puszczam ją boso ale od tych "dobrych" rad już zgłupiałam
a Zuzka dzisiaj dostała jakiegoś turbo doładowania biega jak szalona prawie wcale już się nie przewraca no i nauczyła się wstawać :-)
 
reklama
Majandra - czy powiedziała czemu skarpetołapcie wklejone przez Agulkę są be? Bo czymże różnią się od skarpetek z absem? Zawitkowski oprócz skarpetek z abs poleca takie skarpetołapcie.
 
Do góry