reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozwój marcowych smyków czyli "moje Maleństwo już potrafi"

Dokładnie , podłoga nie ratuje.Jak przy samych obrotach główka była bezpieczna to teraz czasem jak bęcnie to płacz.
Moja własnie sie obudziła i płacz.Zagladam a mała prawie siedzi podparta rączką z tyłu , zamiast złapać się szczebelek:)
 
reklama
pełzamy na wyścigi .. do przodu, do tyłu, w kółko !

Wygląda to troszkę jak break dance niemowlęcy :D hehe

Aaaa i przygotowanie do raczkowania również jest :) na kolankach i rączkach bujamy się :)
 
reklama
Mój też jeszcze nie siedzi porządnie, a już raczkuje i wstaje. I nie jest to wcale fajne, bo nie można go spuścić z oka na 5 sekund. Jeszcze nie kuma, że trzeba się trzymać cały czas ;) Co chwilę się rzucam żeby go ratować...
Witam wszystkie mamusie marcowe ;)
mam ten sam problem mój Mati urodził się 17 marca i też raczkuje prawie od 2 miesięcy ale też się puszcza i często trafiają nam się guzy już siły mi brakuje bo nie usiedzi nawet chwili ja nie mogę nic zrobić w domu a wieczorem padam a on w dzień śpi 3 razy po 15-20 minut i cały dzień jest na obrotach m czasem się śmieje żebym mu baterie wykręciła ;) to może zwolni nawet się zastanawialiśmy nad kupnem kasku takiego specjalnego dla dzieci raczkujących. Siedzi też pewnie ale nie mamy jeszcze żadnego ząbka
 

Załączniki

  • Obraz13.jpg
    Obraz13.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 56
  • Obraz14.jpg
    Obraz14.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 50
  • Obraz12.jpg
    Obraz12.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Do góry